B&T MP5SD5, Classic Army

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu B&T MP5SD5 od firmy Classic Army.

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.

215,60 € s DPH

Nemecká zbrojovka Heckler&Koch vyrába široký sortiment pušiek, samopalov, guľometov a odstreĺovacích pušiek. Zaujímavosťou je, že u väčšiny typov používa preslávený uzamykací systém s valčekmi a hlaveň s polygonálnym vývrtom (hlaveň nemá klasické drážky, ale mnohosten sa špirálovým stúpaním). Samopaly série MP5 sú vyrábané v mnohých rôznych prevedeniach. Pre nízku hmotnosť a malý rozmer nachádzajú uplatnenie predovšetkým pri špeciálnych policajných jednotiek.

Tento celokovový model je vyrábaný firmou Classic Army a nesie označenie Švajčiarskej zbrojovky Brugger&Thomet (B&T), ktorá je jedným z najvýznamnejších licenčných obchodníkov firmy Heckler&Koch. Zbraň obsahuje zosilnený mechabox verzie 2., High Speed & High Torque motor, kovovou Hop-Up komoru, nový typ tela s funkčným výhozným okienkom, pevnú pažbu pre uloženie veľkého akumulátora a tlmič. Zbraň má nový typ prepínača streľby a umožňuje pohodlnejšie a rýchlejšie reguláciu hopu. Model pochádza z poslednej série CA, ktorá má výrazne kvalitnejšie spracovanie kovového tela i vnútorných dielov (kolesá, piest, hlavu piestu, kovový vodič pružiny atď.). Každá zbraň je opatrená logom B&T a unikátnym sériovým číslom.
- upozornenie - Balenie neobsahuje akumulátor ani nabíjačku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Nie
Dĺžka vnútornej hlavne 229 mm
Dĺžka zbrane 778 mm
Doporučený akumulátor Typ Large (8,4V)
Hmotnosť zbrane 2,925 kg
Konektor Tamiya Large
Ložiská 7 mm, guličkové, kov
Odporúčané strelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Prevedenie Hop-Up nastaviteľný hop-up
Približný dostrel 48 m
Ráže 6 mm
Režim streľby safe/semi/auto
Typ motora High Speed & High Torque
Úsťová rýchlosť udávaná výrobcom 95 m/s [312 fps]
Varianta motora Dlhý
Verzia mechaboxu zosilnený verzia 2 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 200 BB

Komentáre k produktu

16.09.2013 Re: GunStoler

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Pokud neni uvedeno v nazvu nebo v popisku, tak blowback zbran nema. U AEG zbrani je to vice esteticka vec, nez neco co by melo nejakou vyhodu a nebo ucel. V podstate jde o pohyb "zavedu" ve vyhoznem okenku. Berte v potaz, ze cely zaver natahuje motorek pres kola a pist, ktery mimo jine stlacuje pruzinu. V pripade silnejsiho upgrade se blow back v 99% stejne odstranuje.

16.09.2013

GunStolerGunStoler
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda má tato zbraň blowback? děkuji

25.06.2012 Re: Wirsh

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Na M120 neni teoreticky nutne nic. Je vsak dobre pro lepsi funkci a vykon vymenit napr. hlavu pist, MOS FET + kabelaz, vodic pruziny s loziskem. Navrh upgradu Vam zasleme emailem.

23.06.2012

WirshWirsh
Dobrý den,chci se zeptat kolik by tak stál upgrade do tohohle mazlika:)mam ji doma taky classic army ale ne od vas jenom kolik by u vas vysel upgradek 120 pruzina novej motor pretesnit novou hop gumicku a vse co byste uznali za vhodne na kolik by to vyšlo?

17.04.2012 Re: animaSTAR

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
To je optimalni volba.

17.04.2012 aku

animaSTARanimaSTAR
Dobrý den, šla by do základu použít bez problému tento Akumulátor VB Large 8,4V/1800 mAh ? Děkuji za odpověď.

06.09.2011 Re: myrox

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Cena by byla necelych 9 tisic. Rozpis dilu viz Vas email.

05.09.2011

myroxmyrox
vite s gumickou vysledku nedosahuji neb tuto zbran nevlastnim :-) vetsi upgrade by byl urcite fajn ale ja do zbrane nechci vrazit vic nez 8 litru a tak nechci vraze do zbrane vic nez musim ale kolik by stál dohromady to co jsem uvedl já + to co jste uvedli vy + cena za montáž ale vy jste profíci ne já takže bych asi dal i na vás

Novinky a zľavy emailom