Získaj zľavu, veľkoobchod

Na početné žiadosti Vás zákazníkov, klubov i rôznych predajcov, sme rozšírili systém množstevných zliav v našom obchode. Množstevné rabaty sú rozdelené do niekoľkých kategórií tak, aby každý mohol využiť tú najvýhodnejšiu ponuku. Platnosť nasledujúcich zliav je od 1.1.2015.

  1. Zľava 5% - jednorazový nákup tovaru v hodnote nad 800 € bez DPH, alebo pravidelné a dlhodobé odbery. Vhodné pre tímy, kluby alebo aj VIP jednotlivca.
  2. Zľava 10% - jednorazový nákup tovaru v hodnote nad 2000 € bez DPH, alebo významnejšie pravidelné a dlhodobé odbery. Vhodné pre menšie predajce, alebo veľké kluby. U overených partnerov možnosť fakturácie so splatnosťou 14 dní.
  3. Zľava až 30% - dlhodobá veľkoobchodná spolupráca s pravidelným a významným obratom (> 12000 € bez DPH za rok). Fakturácia so splatnosťou 14 dní.

Podmienky využitia jednorazových zliav

Množstevné zľavy nemožno využiť pri tovare, ktorý je skladom v nedostatočnom množstve, alebo je v inej akcii (akčná cena, výpredaj, darček, zvýhodnená sada atď.), alebo pri tovare typu Systema PTW, Custom zostavy apod. Zákazník získa za zakúpený tovar vernostné body/kredity, ktoré môže uplatniť ako zľavu pri ďalšej objednávke. Montáž upgrade do novej zbrane, bude v tomto prípade spoplatnený podľa štandardného cenníka servisných prací.

Každú objednávku, ktorá bola odoslaná prostredníctvom eshopu a na ktorej bola automaticky uplatnená jednorazová zľava, je potrebné dodatočne odsúhlasiť predávajúcim. Platnosť a výška zľavy v konečnom dôsledku závisí výlučne na posúdení predávajúceho. V odôvodnených prípadoch je predávajúci oprávnený vyžadovať platbu vopred alebo zálohu.

Podmienky využitia cenových kategórií

Zvýhodnené cenové kategórie sú určené pre zákazníkov (VIP, kluby, predajcovia) s dlhodobými a pravidelnými odbermi. Nastavená cenová úroveň a aktuálne ceny tovarov budú zobrazené po prihlásení do eshopu. U vyšších dílerských kategórií nie je možné získavať za zakúpený tovar kredity a tieto uplatňovať (kredity sa nepripisujú ani VIP účtom), nie je možné platiť kartou, nie je možná inštalácia upgrade zadarmo pod.

O priradenie do niektorej z cenových kategórií rozhoduje predajca, a to na základe vyhodnotenia minulej spolupráce alebo na základe výhľadu spolupráce budúce. V prípade obmedzenej skladovej dostupnosti môže byť kupujúcemu ponúknutá štandardná cena tovaru.

Ak máte ďalšie otázky alebo nejasnosti, tak nás prosím kontaktujte na emailu info_sk@airsoftguns.cz alebo na zákazníckej infolinke tel. +420 733 124 416.

Novinky a zľavy emailom