Doprava

Môžete si zvoliť niektorú z ponúkaných možností dodania tovaru:

1) Dopravca GLS

Vaša zásielka bude odoslaná prepravcom GLS (Global Logistic System) a bude doručená spravidla do 2 pracovných dní od odoslania. Doručovanie prebieha v pracovné dni, pričom si môžete nechať balíček doviezť treba do zamestnania, ak sa domov skôr nedostanete. O doručovaní zásielky budete vždy vopred informovaní e-mailom prípadne aj telefonicky. Možno využiť služby dobierka, takže zaplatíte za balík až pri jeho prevzatí. Cena dopravy je 9,98€.

2) Dopravca DPD Private

Objednaný tovar Vám privezie kuriérska služba DPD, a to do 2 pracovných dní od vyskladnenie zásielky z nášho obchodu. Doručovanie prebieha v pracovné dni a vo väčších mestách aj v sobotu, pričom si môžete nechať balíček doviezť treba do zamestnania, ak sa domov len tak nedostanete. O prevzatí zásielky, o jej stave a o priebehu doručovania budete vždy informovaní e mailom a SMSkou. Cena dopravy je 11,62€.

Služba DPD Private je pohodlné doručenie v réžii zákazníka, takže cez webovú aplikáciu DPD Kuriér si každý môže upraviť doručenie tak, aby mu vyhovovalo. Môžete si zmeniť adresu doručenia, vo väčších mestách si za príplatok zvoliť inú dobu doručenia - ráno medzi 8.00-10.00, večer medzi 18.00-21.00 alebo v sobotu v rozmedzí 9.00-17.00. Je tiež možné si nechať poslať balíček do výdajného miesta Pickup, pridať záložnú adresu či odložiť doručenia o viac ako 10 dní. Navyše v aplikácii uvidíte kuriéra, ako sa k Vám blíži, a koľko adries mu pred Vami zostáva.

3) Osobný odber na predajni

Osobný odber na predajni v Ústí nad Orlicí (Česká republika). O pripravené objednávke na vyzdvihnutie budete vopred informovaní. Tento spôsob dodania tovaru má zmysel len v prípade, že ste si úplne istí aký tovar požadujete a ak zároveň chcete platiť vopred a bezhotovostne. V opačnom prípade odporúčame nerobiť objednávku cez e-shop, ale radšej príďte k nám do kamennej predajne a všetko si dopredu prezrite a vyskúšajte. Osobný odber objednaného tovaru na našej predajni je úplne zadarmo a je to najlacnejší spôsob dodania tovaru kupujúcemu.

Odporúčania

Všetci prepravci dodávajú balíky zvyčajne do dvoch pracovných dní. Pokiaľ by Vám najneskôr piaty pracovný deň, od avizovaného odoslania zásielky, nebola táto doručená, informujte sa prosím telefonicky alebo osobne u Vami zvoleného prepravcu, či nastal problém s doručením Vašej zásielky a prípadne ako to vyriešiť. Ukladacia doba balíkov v depách prepravcov je zvyčajne 5 - 7 dní a potom sa zásielka vracia späť na adresu odosielateľa. Vrátenie balíka je spoplatnené podľa tarifu prepravcou a tento náklad je vždy zaúčtovaný príjemcovi, teda Vám ako objednávateľovi služby. Prosíme preto o včasné vyzdvihnutie balíku prípadne o rýchly kontakt so zvoleným prepravcom. Oznámenie ohľadom problému s vyzdvihnutím môžete zaslať aj na náš e-mailový alebo telefónny kontakt a my sa Vám pokúsime poradiť, ako situáciu čo najlepšie vyriešiť. K trasovanie zásielky, pre viac informácií, prípadne k zmene doručovacích dispozícií môžete využiť webové stránky prepravcov.

Balné

Balné v hodnote 1,59 € je pripočítané ku každej zásielke, kde celková suma objednaného tovaru nepresiahne čiastku 39 €. Dôvodom je predovšetkým pokrytie skutočných nákladov na expedíciu a dodanie zásielky. Pri objednaní tovaru vo vyššej hodnote je balné zadarmo.

Novinky a zľavy emailom