Platobné metódy

Dobierka

Najobľúbenejší a najpoužívanejší spôsob úhrady tovaru. Dobierkové zásielky expedujeme prakticky obratom po prijatí objednávky, pretože nemusíme čakať na potvrdenie bezhotovostných platieb. Tovar zaplatíte pri prevzatí balíka dopravcovi a to najčastejšie v hotovosti.

Platobnou kartou

Platba kartou je relatívne rýchla, bezpečná, ale drahá. S ohľadom na výšu bankových poplatkov sme nútení účtovať aspoň symbolický transakčný poplatok 1,5% z celkovej sumy prevodu. Budete presmerovaný na zabezpečenú platobnú bránu GP WebPay, ktorá patrí medzi najrozšírenejšie v Českej republike. My ako predajcovia nebudeme mať žiadny prístup k zadaným informáciám.

Predom bankovým prevodom

Tovar môžete zaplatiť vopred pomocou bankového prevodu na náš účet, ktorý je vedený vo Slovenské sporiteľne. Tento spôsob platby za tovar je najlacnejší, ale na druhej strane tiež najpomalší. Na základe vytvorenej objednávky Vám emailom zašleme inštrukcie pre bankový prevod a po pripísaní platby na náš účet zašleme objednaný tovar požadovaným spôsobom.

Faktúra so splatnosťou

Tovar bude dodaný s faktúrou so splatnosťou 14 dní. Tento spôsob platby je umožnený len pre schválených veľkoobchodných odberateľov s dobrou platobnou morálkou.

Novinky a zľavy emailom