B&T MP5A2, bez svietidla, Classic Army

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu B&T MP5A2 (bez svietidla) od firmy Classic Army.

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.

215,60 € s DPH

Nemecká zbrojovka Heckler&Koch vyrába široký sortiment pušiek, samopalov, guľometov a odstreĺovacích pušiek. Zaujímavosťou je, že u väčšiny typov používa preslávený uzamykací systém s valčekmi a hlaveň s polygonálnym vývrtom (hlaveň nemá klasické drážky, ale mnohosten sa špirálovým stúpaním). Samopaly série MP5 sú vyrábané v mnohých rôznych prevedeniach. Pre nízku hmotnosť a malý rozmer nachádzajú uplatnenie predovšetkým pri špeciálnych policajných jednotiek.

Tento celokovový model je vyrábaný firmou Classic Army a nesie označenie Švajčiarskej zbrojovky Brugger&Thomet (B&T), ktorá je jedným z najvýznamnejších licenčných obchodníkov firmy Heckler&Koch. Zbraň obsahuje zosilnený mechabox verzie 2., High Speed & High Torque motor, kovovou Hop-Up komoru, nový typ tela s funkčným výhozným okienkom a pevnú pažbu pre uloženie veľkého akumulátora. Oproti starším modelom umožňuje pohodlnejšie a rýchlejšie reguláciu hopu vo vyhadzovacie okienku. Model pochádza z poslednej série CA, ktorá má výrazne kvalitnejšie spracovanie kovového tela i vnútorných dielov (kolesá, piest, hlavu piestu, kovový vodič pružiny atď.). Každá zbraň je opatrená logom B&T a unikátnym sériovým číslom.
- upozornenie - Balenie neobsahuje akumulátor ani nabíjačku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Nie
Dĺžka vnútornej hlavne 229 mm
Dĺžka zbrane 710 mm
Doporučený akumulátor Typ Large (8,4V)
Hmotnosť zbrane 2,506 kg
Konektor Tamiya Large
Ložiská 7 mm, guličkové, kov
Odporúčané strelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Prevedenie Hop-Up nastaviteľný hop-up
Približný dostrel 48 m
Ráže 6 mm
Režim streľby safe/semi/auto
Typ motora High Speed & High Torque
Úsťová rýchlosť nameraná 95 m/s [312 fps]
Varianta motora Dlhý
Verzia mechaboxu zosilnený verzia 2 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 200 BB

Komentáre k produktu

28.05.2014 Re: 4l3x

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Cinske nami nabizene zasobniky lze pouzit i do CA MP5. Dalsi zminovane dily jsou tyto: http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=1527 http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=1507 http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=2214

20.05.2014

4l3x4l3x
Ještě bych chtěl poprosit o dodání odkazu k těm ostatním dílům. A ještě se chci zeptat jestli by pasovaly čínské zásobníky?

19.05.2014 Re: 4l3x

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
M120 zbrane CA zvladaji bez nutnosti dalsich dilu. Je vsak dobre dat i MOS FET: http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=1504 Je jasne, ze se silnejsi pruzinou se o neco navysi zatez a tedy i opotrebeni, s tim se musi v pripade upgrade pocitat. Proto je mozne instalovat i dalsi dily pro vetsi zivotnost a lepsi funkci jako hlavu pistu, pist ci rotacni vodic pruziny... Do nove zbrane se zarukou je prace ZDARMA (platite pouze dily viz sazebnik). Doporucujeme akumulator VB Large 8,4V. Predpazi lze na zbran napasovat take.

14.05.2014

4l3x4l3x
Chci se zeptat: 1)co je potřeba na m120? 2)vhodný akumulátor ? 3)pasuje bez problému RIS předpažbí(http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=1357) ?

Novinky a zľavy emailom