• Novinka

Nabíjačka SIMPLE, NiMH, VB Power

Inteligentné rýchlonabíjač SIMPLE pre akumulátorové NiCd alebo NiMH packy s 5-8 články (6,0 V - 9,6 V). Zásuvková nabíjačka má zabudovaný mikroprocesor s funkciou detekcie ΔV Delta-Peak, ktorý je schopný automaticky ukončiť nabíjací cyklus. Týmto zaručuje kompletné a šetrné nabitie akumulátora bez nežiaduceho prebíjanie, čo udržuje jeho výrobné parametre a neskracuje počet nabíjacích cyklov. Spoľahlivá a jednoduchá LED indikácia pre všetky stavy nabíjanie Vás vždy jasne informuje.

Skladom > 20 ks Dátum doručenie

14,00 € s DPH

Nákupom tohto produktu získate 14 kreditov.

Viac informácií

Inteligentný rýchlonabíjač SIMPLE pre akumulátorové NiCd, alebo NiMH packy s 5-8 články (6,0 V - 9,6 V). Zásuvková nabíjačka má zabudovaný mikroprocesor s funkciou detekcie ΔV Delta-Peak, ktorý je schopný automaticky ukončiť nabíjací cyklus. Týmto zaručuje kompletné a šetrné nabitie akumulátora bez nežiaduceho prebíjanie, čo udržuje jeho výrobné parametre a neskracuje počet nabíjacích cyklov. Spoľahlivá a jednoduchá LED indikácia pre všetky stavy nabíjanie Vás vždy jasne informuje.

Maximálny nabíjací prúd: až 1000 mA
Výstup: nabíjací kábel osadený malým nabíjačkovým konektorom Tamiya (samica)
Vstupné napájacie napätie: 110-240V AC 50/60Hz

LED signalizácia:
svieti zelená - akumulátor nie je pripojený, akumulátor je plne nabitý alebo je nabíjačka prepnutá do udržiavacieho cyklu
svieti červená - prebieha nabíjanie akumulátora

Komentáre k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Novinky a zľavy emailom