AUG A1 Military, Typhon, AD, 010TP

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu Steyr Aug A1 Military [AD-AEG010TP] od firmy Arrow Dynamic. Military variant v maskovacom vzore Typhon je štandardne osadená optikou s fixným zväčšením 1,5x a väčším množstvom ďalších RIS líšt, ktoré umožňujú jednoduchú montáž taktického príslušenstva.

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.
Pripravili sme pre vás možnosť sledovať jeho naskladnenie.

211,20 € s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu Steyr Aug A1 Military [AD-AEG010TP] od firmy Arrow Dynamic. Military variant v maskovacom vzore Typhon je štandardne osadená optikou s fixným zväčšením 1,5x a väčším množstvom ďalších RIS líšt, ktoré umožňujú jednoduchú montáž taktického príslušenstva. Táto moderne a pre niekoho možno futuristicky vyzerajúce útočná puška je z veľkej časti vyrobená z kvalitného a pevného polyméru. Z kovu je vonkajšia hlaveň s kompenzátorom na ústie, celá predná časť s hornou RIS lištou a kryt výhozného okienka. Pomer kovov a plastov je teda obdobný ako pri reálnej palné predlohy. Na zbrani sú dva úchyty na popruh, pričom zadné je typu QD, takže rýchlo a jednoducho odnímateľný.

Vďaka menej rozšírené koncepcii bull-pup (zásobníková šachta v priestore za spúšťa) je docielené dlhé hlavne aj pri zachovaní menších rozmerov celej zbrane, čo iste umožňuje lepšie využitie aj v menších priestoroch (CQB). Táto technológia sa ďalej premieta aj do celkovo príjemného vyváženie zbrane a teda aj výborného držanie, ako v ľavej, tak v pravej ruke. Predná vertikálna rukoväť je možné sklopiť čiastočne alebo súbežne s hlavnou.

Kovový zosilnený mechabox obsahuje kvalitné oceľové kolesá, QD vodič pružiny s axiálnym ložiskom a oceľovou základňou, 7 mm guličkové ložiská, pružinu na úrovni M120, zosilnenú hlavu valca a protitlakovú hlavu piestu. Za pozornosť určite stojí aj možnosť rýchlej výmeny pružiny, ktorú skúsený majiteľ zvládne za pár minút (podobný princíp ako v guľometu M249). Súčasťou balenia je vyterák a vysokokapacitný zásobník na 280 BB.
- upozornenie - Balenie neobsahuje akumulátor ani nabíjačku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Nie
Dĺžka vnútornej hlavne 509 mm
Dĺžka zbrane 805 mm
Doporučený akumulátor Typ Mini (8,4V)
Hmotnosť zbrane 3,45 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiská 7 mm, guličkové, kov
Odporúčané strelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Prevedenie Hop-Up nastaviteľný hop-up
Približný dostrel 65 m
Ráže 6 mm
Režim streľby safe/semi/auto
Typ motora Krátky záťažový
Úsťová rýchlosť nameraná 125 m/s [410 fps]
Úsťová rýchlosť udávaná výrobcom 120 m/s [394 fps]
Varianta motora Krátky
Verzia mechaboxu kovový verzia 3 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 280 BB

Komentáre k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Novinky a zľavy emailom