AUG A1 Military, OD, AD, 010

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu Steyr Aug A1 Military [AD-AEG010] v zelenom prevedení od firmy Arrow Dynamic. Military variant je štandardne osadená optikou s fixným zväčšením 1,5x a väčším množstvom ďalších RIS líšt, ktoré umožňujú jednoduchú montáž taktického príslušenstva.

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.
Pripravili sme pre vás možnosť sledovať jeho naskladnenie.

159,60 € s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu Steyr Aug A1 Military [AD-AEG010] v zelenom prevedení od firmy Arrow Dynamic. Military variant je štandardne osadená optikou s fixným zväčšením 1,5x a väčším množstvom ďalších RIS líšt, ktoré umožňujú jednoduchú montáž taktického príslušenstva. Táto moderne a pre niekoho možno futuristicky vyzerajúce útočná puška je z veľkej časti vyrobená z kvalitného a pevného polyméru. Z kovu je vonkajšia hlaveň s kompenzátorom na ústie, celá predná časť s hornou RIS lištou a kryt výhozného okienka. Pomer kovov a plastov je teda obdobný ako pri reálnej palné predlohy. Na zbrani sú dva úchyty na popruh, pričom zadné je typu QD, takže rýchlo a jednoducho odnímateľný.

Vďaka menej rozšírené koncepcii bull-pup (zásobníková šachta v priestore za spúšťa) je docielené dlhé hlavne aj pri zachovaní menších rozmerov celej zbrane, čo iste umožňuje lepšie využitie aj v menších priestoroch (CQB). Táto technológia sa ďalej premieta aj do celkovo príjemného vyváženie zbrane a teda aj výborného držanie, ako v ľavej, tak v pravej ruke. Predná vertikálna rukoväť je možné sklopiť čiastočne alebo súbežne s hlavnou.

Kovový zosilnený mechabox obsahuje kvalitné oceľové kolesá, QD vodič pružiny s axiálnym ložiskom a oceľovou základňou, 7 mm guličkové ložiská, pružinu na úrovni M120, zosilnenú hlavu valca a protitlakovú hlavu piestu. Za pozornosť určite stojí aj možnosť rýchlej výmeny pružiny, ktorú skúsený majiteľ zvládne za pár minút (podobný princíp ako v guľometu M249). Súčasťou balenia je vyterák a vysokokapacitný zásobník na 280 BB.
- upozornenie - Balenie neobsahuje akumulátor ani nabíjačku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Nie
Dĺžka vnútornej hlavne 509 mm
Dĺžka zbrane 805 mm
Doporučený akumulátor Typ Mini (8,4V)
Hmotnosť zbrane 3,45 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiská 7 mm, guličkové, kov
Odporúčané strelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Prevedenie Hop-Up nastaviteľný hop-up
Približný dostrel 65 m
Ráže 6 mm
Režim streľby safe/semi/auto
Typ motora Krátky záťažový
Úsťová rýchlosť nameraná 125 m/s [410 fps]
Úsťová rýchlosť udávaná výrobcom 120 m/s [394 fps]
Varianta motora Krátky
Verzia mechaboxu kovový verzia 3 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 280 BB

Komentáre k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Avatar
Miroslav Mašek, 20. 10. 2015

Avatar
Tomas Prosek, 23. 11. 2015

Muj syn je levak. Pokud by se zadni uchyt na remen na pazbe dal prohodit, bylo by to super. Bohuzel otvory na leve a prave strane pazby nejsou stejne. Jinak maximalni spokojenost.

Novinky a zľavy emailom