Enfield L85A2, blowback, G&G

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu Enfield L85A2 - Blow Back version od firmy G&G.

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.
Pripravili sme pre vás možnosť sledovať jeho naskladnenie.

399,60 € s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu Enfield L85A2 - Blow Back version od firmy G&G. Útočnej pušky série L85 (známe aj pod označením SA80) patrí v reálnom prevedení medzi typy s pohnutou minulosťou. Prvá verzia L85A1 mali veľmi dobré parametre streľby a výkonu, ale bohužiaľ vďaka zlej výrobnej kvalite a časté nespoľahlivosti sa stali veľa ocitli v citlivej. Britská zbrojovka však postupom času vyvinula novú verziu pod označením L85A2, ktorá bola zbavená väčšiny neduhov pôvodné zbrane a vďaka svojej presnosti a ergonómiu si postupom času nachádza miesto nielen v britskej kráľovskej armáde, ale aj u ďalších armád sveta.

Airsoftová replika je vyrobená tiež prevažne z kovu (telo, hlaveň, mieridlá, transportné rukoväť pod.), plastové sú iba predpažbia, pažbička, lícnica a pätka pažby. Akumulátor sa v tomto prípade umiestňuje do spodnej časti priestranného predpažbia. Vďaka menej rozšírené koncepcii bull-pup (zásobníková šachta v priestore za spúšťa) je docielené dlhé hlavne aj pri zachovaní menších rozmerov celej zbrane, čo iste umožňuje lepšie využitie aj v menších priestoroch (CQB). Táto technológia sa ďalej premieta aj do celkovo príjemného vyváženie zbrane a teda aj výborného držanie. Dodávaný model má odnímateľná predné mieridlá aj transportné rukoväť, na ktorej miesto je možné pripevniť originálny typ zameriavač SUSAT alebo aj iný model zameriavača. Blow back systém je stále obľúbenejšie a žiadanou funkciou napodobňujúci realistický pohyb záveru.

L85 obsahuje dvojdielny kovový mechabox s funkciou vypúšťanie stlačené pružiny. Výstrel u tejto zbrane vždy prebieha z prednatiahnutého piestu podobne ako napríklad u TM H&K PSG1. Za pozornosť určite stojí aj predĺžený typ valca a piesta, čo má za následok špecifický typ kolies (štýl R85). Súčasťou balenia je aj vysokokapacitný zásobník na 450 BB (kompatibilný so štandardom typu M16/M4/M15).
- upozornenie - Balenie neobsahuje akumulátor ani nabíjačku.
AEG varianta (EBB/NBB) EBB
BlowBack Áno, elektrický
Dĺžka vnútornej hlavne 509 mm
Dĺžka zbrane 785 mm
Doporučený akumulátor Typ Mini (8,4V)
Hmotnosť zbrane 3,78 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiská 7 mm, guličkové, kov
Odporúčané strelivo 0,23 - 0,25 g
Prevedenie Hop-Up nastaviteľný hop-up
Približný dostrel 55 m
Ráže 6 mm
Režim streľby safe/semi/auto
Typ motora motor G&G
Úsťová rýchlosť nameraná 110 m/s [361 fps]
Varianta motora Dlhý
Verzia mechaboxu zosilnený G&G pre L85
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 450 BB

Komentáre k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Novinky a zľavy emailom