Nasvetľovacie tlmič, nový model, Tokyo Marui

Nasvetľovacie tlmič hluku výstrelu s vnútorným ľavotočivým závitom 14 mm od firmy Tokyo Marui. Inovovaná konštrukcia tlmiče znižuje nežiadúce vydávanie viditeľných zábleskov na ústie.

Skladom > 10 ks Dátum doručenie

91,60 € s DPH

Nákupom tohto produktu získate 92 kreditov.

Viac informácií
Nasvetľovacie tlmič hluku výstrelu s vnútorným ľavotočivým závitom 14 mm od firmy Tokyo Marui. Inovovaná konštrukcia tlmiče znižuje nežiadúce vydávanie viditeľných zábleskov na ústie. Tlmič je možné zapnúť/vypnúť stlačením tlačidla. Ako zdroj slúži 4ks AAA batérií. Popis funkcie - pri prelete guľôčky (špeciálny nasvětlující typ) vnútrom tlmiča dôjde k svetelnému výboju, ktorý rozžiari projektil a tento počas letu zanecháva svetelnú stopu. Nasvetľovanie guličiek funguje aj pri vysokej kadenciu.

Komentáre k produktu

18.05.2014

bzikavecbzikavec
S kuličkami Marui "http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=1211", ........NÁDHERA !!! Není potřeba žádný komentář. :-)

01.08.2012 Re: sezem

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Tlumic nasvetluje velice spolehlive a i pri vetsi kadenci by nemel byt problem. Bohuzel netusime, zda by hlaven zasahujici do tlumice nezakryvala smimaci diodu, muselo by se to vyzkouset na konkretnim pripadu.

01.08.2012

sezemsezem
Chtel bych se zeptat zda stiha nasvetlovat i ve vyssich kadencich,treba 30-35bb/s a jestli je mozne ho nasadit na AK74 kde je delsi hlaven (po sundani tlumice zaslehu) dekuji.

17.02.2011 Cena

DranelDranel
Reaguji na ty, kteří řekli, že si za tu cenu můžou koupit novou zbraň. Ano, můžete. Anebo také nemusíte. Záleží na tom, jak airsoft berete. Jestli jako víkendovou zábavu nebo jako plnohodnotnou simulaci. Někomu stačí zbraň za 2 390 Kč, jiný si dopřeje labůžo za 17 000 Kč. A tam už je potom takovýto tlumič pouhý drobný peníz. :-D

05.10.2010 Re: PeS s dvoma S

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Nasvetlovaci tlumic je velice specialni zalezitost. Kulicky se prodavaji i ve vyhodnejsich balenich: http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=1281

01.10.2010

PeS s dvoma SPeS s dvoma S
Pekná vecička ale podla mňa je to maximálne zbytočné skôr by som to v noci použil na meranie dostrelu :) lebo a) v CQB je to totálna hloupost lebo budete akurát dobre svietit :), hneď Vás uvidí (ak je tam šero alebo tma) je to akurát pre efekt ale inak je to zbytočné b) tlmenie je naozaj miniálne, skoro až žiadne takže na tlmenie môžete zabudnúť:) c) stojí to dost penez a ani ti guľky nasvecovacie nie sú zadarmo :) a je ich tam 500! ak sa nemílim čiže to je skoro plný zásobnik do môjho AK 47 (CH) d)tie baterky neviem síce na koľko vydržia ale viem že nie naveky :) e) ale ak sa Vám páči nenchajte sa odradiť ale radšej by som doporučil normálny tlmič hluku výstrelu ale to je môj skromný názor :)

28.01.2010

SHADOW1989SHADOW1989
Jo jo moc krásná věc ale za ty prachy mám novou zbran :D ale kdybych byl blázen tak si ji koupím do pušky

20.03.2009 Re: Bossikus

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Tento tlumic plni tlumici funkci naprosto minimalne oproti klasickym tlumicum hluku vystrelu.

Novinky a zľavy emailom