Steyr AUG A2, Top Rail, Black, APS, KU901

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu Steyr AUG A2, Top Rail [KU901] v čiernom prevedení od firmy APS. Model pod označený A2 je osadený veľkým množstvom RIS líšt, ktoré umožňujú jednoduchú montáž zameriavača a ľubovoľného taktického príslušenstva.

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.
Pripravili sme pre vás možnosť sledovať jeho naskladnenie.

153,20 € s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu Steyr AUG A2, Top Rail [KU901] v čiernom prevedení od firmy APS. Model pod označený A2 je osadený veľkým množstvom RIS líšt, ktoré umožňujú jednoduchú montáž zameriavača a ľubovoľného taktického príslušenstva. Táto moderne a pre niekoho možno futuristicky vyzerajúce útočná puška je z veľkej časti vyrobená z kvalitného a pevného polyméru. Z kovu je vonkajšia hlaveň s kompenzátorom na ústie, celá predná časť s hornou RIS lištou a kryt výhozného okienka. Pomer kovov a plastov je teda obdobný ako pri reálnej palné predlohy. Na zbrani sú dva úchyty na popruh typu QD, takže rýchlo a jednoducho odnímateľné.

Vďaka menej rozšírené koncepcii bull-pup (zásobníková šachta v priestore za spúšťa) je docielené dlhé hlavne aj pri zachovaní menších rozmerov celej zbrane, čo iste umožňuje lepšie využitie aj v menších priestoroch (CQB). Táto technológia sa ďalej premieta aj do celkovo príjemného vyváženie zbrane a teda aj výborného držanie, ako v ľavej, tak v pravej ruke. Predná vertikálna rukoväť je možné sklopiť čiastočne alebo súbežne s hlavnou.

Kovový zosilnený mechabox obsahuje kvalitné oceľové kolesá, QD vodič pružiny s axiálnym ložiskom a oceľovou základňou, 7 mm guličkové ložiská, pružinu na úrovni M120, zosilnenú hlavu valca a protitlakovú hlavu piestu. Za pozornosť určite stojí aj možnosť rýchlej výmeny pružiny, ktorú skúsený majiteľ zvládne za pár minút (podobný princíp ako v guľometu M249). Súčasťou balenia je vyterák a vysokokapacitný zásobník na 280 BB (Hicap).
- upozornenie - Balenie neobsahuje akumulátor ani nabíjačku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Nie
Dĺžka vnútornej hlavne 509 mm
Dĺžka zbrane 805 mm
Doporučený akumulátor Typ Mini (8,4V)
Hmotnosť zbrane 3,50 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiská 7 mm, guličkové, kov
Odporúčané strelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Prevedenie Hop-Up nastaviteľný hop-up
Približný dostrel 65 m
Ráže 6 mm
Režim streľby safe/semi/auto
Typ motora Krátky záťažový
Úsťová rýchlosť nameraná 125 m/s [410 fps]
Úsťová rýchlosť udávaná výrobcom 120 m/s [394 fps]
Varianta motora Krátky
Verzia mechaboxu kovový verzia 3 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 280 BB

Komentáre k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Avatar
Jakub Šubertjsubert, 05. 08. 2015

Ještě jsem nestihl pořádně vyzkoušet.

Avatar
Tomáš Vomáčka, 10. 01. 2016

vse v poradku puska strily, bohuzel udavana ustova rychlost 120m/s a namerena 125m/s nesedi dle meraku jsem nameril maximalne 93m/s s kulickama 0,25g a hop-up byl uplne mokrej od nejakyho silikonu takze temer nefunkcni. Po drobnejch úpravách a vymenach puska na zakladu strili i s M140 coz jsem prekvapen.

Avatar
Norbert Bureš, 23. 06. 2018

zbraň funguje tak ako má. je presná a veľmi pohodlná. jedinou nevýhodou je pri tejto zbrani, že nemá v balení žiadne mieridlá. ale to sa dá všetko jednoducho dokúpiť.

Novinky a zľavy emailom