Steyr AUG A2 Police, gen. 2, Jing Gong, JG0448A

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modela Steyr Aug A2 Police [AUG-1G, JG-0448A] od firmy Jing Gong.

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.
Pripravili sme pre vás možnosť sledovať jeho naskladnenie.

135,20 € s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modela Steyr Aug A2 Police [AUG-1G, JG-0448A] od firmy Jing Gong. Táto moderne a pre niekoho možno futuristicky vyzerajúca útočná puška je z veľkej časti vyrobená z kvalitného a pevného polyméru. Z kovu je vonkajšia hlaveň s kompenzátorom na ústí, celá predná časť s hornou RIS lištou a kryt výhozného okienka. Pomer kovov a plastov je teda obdobný ako pri reálne palné predlohy. Vďaka menej rozšírené koncepcii bull-pup (zásobníková šachta v priestore za spúští) je docielené dlhé hlavne aj pri zachovaní menších rozmerov celej zbrane, čo iste umožňuje lepšie využitie aj v menších priestoroch (CQB). Táto technológia sa ďalej premieta aj do celkovo príjemného vyváženie zbrane a teda aj výborného držanie, ako v ľavej, tak v pravej ruke. Predná vertikálna rukoväť je možno sklopiť čiastočne alebo súbežne s hlavňou.

Kovový zosilnený mechabox ver. III obsahuje základná kovová kolesá, klzná 7 mm ložiská (kov), kovový rotačný vodič pružiny, mosadzný valec, pružinu na úrovni M120, plastovú hlavu valca a protitlakovú hlavu piestu. V základe iste poteší aj dobre riešená Hop-Up komora (plast) a hlaveň bez dodatočných povrchových úprav s vnútorným priemerom 6,08 mm. Súčasťou balenie je trafo-nabíjačka, akumulátor MINI 8,4V/1100 mAh (malý konektor), plastová sklopná mieridlá na hornej RIS, vytierak na čistenie hlavne a vysokokapacitný zásobník na 330 BB (Hicap).

Najnovšie zbrane pod označením generácie 2. ponúkajú možnosť užívateľskej regulácie výkonu. Špeciálny tŕň v mechaboxe umožňuje väčšie stlačenie alebo povolenie pružiny, a týmto sa výkon mení zhruba v rozmedzí 110-120 m/s. Regulácia sa vykonáva, po zložení gumové pätky pažby, pomocou skrutkovanie zasunutého imbus kľúča (2,5 mm) do otvoru v zadnej časti mechaboxe.
- upozornenie - V balení akumulátor a nabíjačka zadarmo.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Nie
Dĺžka vnútornej hlavne 509 mm
Dĺžka zbrane 805 mm
Doporučený akumulátor Typ Mini (8,4V)
Hmotnosť zbrane 3,34 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiská 7 mm, klzné, kov
Odporúčané strelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Prevedenie Hop-Up nastaviteľný hop-up
Približný dostrel 60 m
Ráže 6 mm
Režim streľby safe/semi/auto
Typ motora Krátky záťažový
Úsťová rýchlosť udávaná výrobcom 120 m/s [394 fps]
Varianta motora Krátky
Verzia mechaboxu kovový verzia 3 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 330 BB

Komentáre k produktu

30.06.2014 Re: matusmezes

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Z duvodu obdobneho mechaboxu je spousta dilu zamenitelnych. Ale neda se rici ze vse. Odlisna je klec na motor, tryska, komora, reseni spouste,... Jednoduche prehozeni mechu za mech mozne neni, ale cca 90% dilu je zamenitelnych. Akumulator se dava do mista v pazbe pod gumovou patkou. Z tech nejvykonnejsich je to tato li-pol, ktera ve vhodne konfiguraci zvladne i nejsilnejsi pruziny: http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=1678

22.06.2014

matusmezesmatusmezes
A ešte som zabudol akú najväčšie baterku z vašej ponuky by som tam dal, no a kde sa ukladá baterka :) pretože nemam šajnu... vopred ďakujem za odpoveď.

22.06.2014 Upgrade

matusmezesmatusmezes
Zdravím, sú diely z AK-47 napr. od cymy kompatibilné s touto, napr. komora, mech. (je to ver. III ale i tak lebo niekedy nemusi sadnut na 100%), motor a pod. Proste keby som chcel presunut mech z AK do tohto AUG či by to išlo. Ďakujem.

Avatar
Vladislav Nogol, 10. 04. 2016

Avatar
Filip Schich, 31. 08. 2016

Novinky a zľavy emailom