Sa vz. 58 gen. 2, pevná, AirsoftGuns

Elektrická airsoftová zbraň. Druhá generácia modelu Sa vz. 58 s pevnou pažbou, ktorá je zostavená zo špičkových dielov firmy SHS a s pružinou M150 v základe.

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.

720,00 € s DPH

Samopal vzor 58 (Sa vz. 58) je československá samočinná puška určená k ničeniu živej sily a ľahko obrnených cieľov. Pracuje na princípe odoberanie plynov z hlavne a môže strieľať jednotlivými ranami alebo dávkou. Používa puškový náboj stredného výkonu 7,62x39 vz. 43 a zásobník je na tridsať rán. Je vo výzbroji českej a slovenské armády. Terminologicky nesprávne sa vzoru 58 hovorí samopal, pričom v skutočnosti ide o útočnú pušku. Na prvý pohľad sa zdá, že je Sa vz. 58 len ďalší kópiou slávneho Kalašnikova AK 47. To je však omyl. Konštruktéri samozrejme vychádzali z existujúcich zbraní StG 44 Sturmgewehr a AK 47, ale najdôležitejšia časť zbrane, napr. Jej vnútorný mechanizmus, je kompletne odlišný a použitý systém uzamykania záveru nebol doposiaľ u zbrane tejto kategórie použitý. Tento airsoftové model je vyrábaný tak, aby z vonkajšieho pohľadu bol na nerozoznanie od reálnej palné zbrane. Hlavné súčasti zbrane tj. Hlaveň, telo a záver sú novo vyrobené diely, ktoré nie sú pôvodom z palné alebo znehodnotené zbrane. Pevná pažba, mieridlá, predpažbia, zásobník, lucik pod. Sú použité z oficiálnych náhradných dielov pre strelnú zbraň. Ako vnútorné funkčné súčasti sú použité vynikajúce diely od SHS. Zbraň obsahuje duralový CNC 8 mm mechabox v. 3., guličkové ložiská 8 mm, vysokozáťažový motor, odolná záťažová kolesá, piest s kovovým hrebeňom, rebrovaný valec, kovovou protitlakovú hlavu piestu s ložiskom, rotačné vodič pružiny, excentrickou kovovú hlavu valca, kovovou trysku , presnú hlaveň 6,04 mm Systema a CNC Hop-Up komoru. Pri všetkých modeloch bol vykonaný profesionálny upgrade na pružinu M150 a bol inštalovaný MOS FET so silikónovou nízkoodporové kabelážou. Zbraň je precízne spracovaná a obrábaná na CNC strojoch. Nejedná sa o žiadne odliatky! Súčasťou balenia je aj vysokokapacitný zásobník na 600BB.
- upozornenie - Balenie neobsahuje akumulátor ani nabíjačku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Nie
Dĺžka vnútornej hlavne 430 mm
Dĺžka zbrane 860 mm
Doporučený akumulátor VB Li-Pol 11,1V/1300 mAh, 15C, CQB
Hmotnosť zbrane 3,1 kg
Konektor T-Dean
Ložiská 8 mm, guličkové, kov
Odporúčané strelivo 0,28 - 0,30 g
Prevedenie Hop-Up nastaviteľný hop-up
Približný dostrel 79 m
Ráže 6 mm
Režim streľby safe/semi/auto
Typ motora Krátky záťažový
Úsťová rýchlosť nameraná 158 m/s [518 fps]
Varianta motora Krátky
Verzia mechaboxu zosilnený CNC 8 mm
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 600 BB

Komentáre k produktu

26.03.2014 Re: Jichad-CZ

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Je to standardni AEG, takze vlozite nabity akumulator a zasobnik, odjistite a staci mackat spoust. Zaver se pri strelbe nepohybuje a pred strelbou se ani nemusi natahovat. Pod zaverem je ulozena regulace hop-up, takze pouze pro nastaveni je jej nutne odsunout.

22.03.2014

Jichad-CZJichad-CZ
Zbraň je opravdu krásná a vypadá že bude i výborná při střelbě a ostatním pouze by mě zajímalo jestli se chová realisticky (nabíjecí komora jestli se natahuje sama po vystřelení kuličky a nebo pouze po vystřelení zásobníku ji musím nabýt sám)???

17.06.2013 Re: L2tvonfocker

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
To urcite ano, ale slo by o zbrane i munici, ktere jsou jiz vyrazena z armady a jde tedy o pouzite a jednou zaplacene zbozi. K cemu by Vam byly dve stejne palne zbrane? Strileni na terc po case omrzi.

15.06.2013

L2tvonfockerL2tvonfocker
flinta to je krásná, ale za tuhle cenu bych měl dvě ostrý 858 i s municí :D

31.08.2012 Re: k643

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Zbran vyrabime v CR. Vice info v recenzi na starsi model: http://www.airsoftguns.cz/article.php?&id=170 Nejake video bude mozna casem.

30.08.2012

k643k643
Dobry den,mohli byste udelat nejake propagacni video o teto zbrani ? a v jake zemi se tato airsoftova zbran vyrabi ?

29.10.2011

JirkaSestakJirkaSestak
Problmém mi dělá jedine cena jinak bych ji bral vsemi 10ti ;)

12.09.2011 Re: scaredface

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Podle nas nejde o bakelit, ale o lisovane a lepene drevene stepky(trisky).

Novinky a zľavy emailom