CZ 805 BREN A2, desert, ASG

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu CZ 805 BREN A2 v pieskovom prevedení je vyrábaná na Taiwane v licenciu dánskej firmy ASG. Vďaka úzkej spolupráci s CZ Uherský Brod je docielené vierohodného vyhotovení, ktoré je doplnené autentickou razbou palné predlohy.

Skladom 1-3 ks Dátum doručenie

351,60 € s DPH

Nákupom tohto produktu získate 352 kreditov.

Viac informácií
Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu CZ 805 BREN A2 v pieskovom prevedení je vyrábaná na Taiwane v licenciu dánskej firmy ASG. Vďaka úzkej spolupráci s CZ Uherský Brod je docielené vierohodného vyhotovení, ktoré je doplnené autentickou razbou palné predlohy. Známy model tejto útočenej pušky je v súčasnej dobe zavedený do výzbroje AČR, preto ho pravdepodobne nie je nutné siahodlho popisovať. Zastúpenie kovov a plastov na vonkajších dieloch je s predlohou v podstate totožné. Horná polovica tela je vyrobená z kovu na CNC a opatrená dlhou RIS lištou pre pripevnenie rôznych optických zameriavačov alebo kolimátorov. Na časti predpažbia sú ďalšie tri kratšie RIS, ktoré umožňujú použitie taktického príslušenstva podľa individuálnych potrieb užívateľa. Verzia s označením A2 je kratšia a kompaktnejšia variantom štandardného pechotného modelu A1, ktorý má dlhší vonkajšiu hlaveň.

Spodná časť tela s pištoľovou pažbičkou, obojstrannou prepínačom režimu streľby a zásobníkovú šachtou je z pevného polyméru. Zásobníková šachta okrem originálnych zásobníkov typu BREN ponúka i možnosť využitia kompatibilných zásobníkov typu G36 (AEG). Táto moderná verzia zbrane je vybavená plne nastaviteľnými a sklopnými mieridlami na RIS. Pažba je dĺžkovo nastaviteľná v piatich rôznych pozíciách a možno ju tiež celú sklopiť do strany, alebo dokonca po vybratí čapu úplne odstrániť. Lícnicu na pažbe možno posúvať a jednoducho prispôsobiť pre pravákov aj ľavákov. Akumulátor sa umiestňuje zozadu do tela po odstránení pažby, do určeného priestoru nad mechabox. V prípade použitia dlhšieho akumulátora 9,6V sa zmenší možnosť otvorenia výhozného okienka pre reguláciu Hop-Up. Za pozornosť určite stojí aj možnosť rýchlej výmeny pružiny (QSC), ktorú skúsený majiteľ zvládne za pár minút (podobný princíp ako u samopalu Scorpion EVO). Zbraň si nekladie za cieľ konkurovať lacným Čínam. Je určená pre hráčov, ktorí ocenia kvalitu, výnimočnosť, realistickosť a sú ochotní za ňu zaplatiť. Ostatní nech sa poobzerá po niečom lacnejšom.
- upozornenie - Balenie neobsahuje akumulátor ani nabíjačku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Nie
Dĺžka vnútornej hlavne 310 mm
Dĺžka zbrane 847/792 mm
Doporučený akumulátor Typ AK (8,4V/1600 mAh)
Hmotnosť zbrane 3,1 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiská 7 mm, guličkové, kov
Odporúčané strelivo 0,25 - 0,28 g
Prevedenie Hop-Up nastaviteľný hop-up
Približný dostrel 63 m
Ráže 6 mm
Režim streľby safe/semi/auto
Typ motora Krátky záťažový
Úsťová rýchlosť nameraná 125 m/s [410 fps]
Úsťová rýchlosť udávaná výrobcom 120 m/s [394 fps]
Varianta motora Krátky
Verzia mechaboxu kovový verzia 3, QSC (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 550 BB

Komentáre k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Novinky a zľavy emailom