PTW M4A1 MAX 2013, M150, Ambidextrous, Ultimate Challenge Kit, Systema

Profesionálne elektrická airsoftová zbraň PTW. Najnovšie replika modelu M4A1 MAX 2013 (M150) Ambidextrous od firmy Systema dodávaná nezmontované. Výrobca tento set značí ako Ultimate Challenge Kit, čo je v podstate výzva pre každého skúseného technika alebo človeka, ktorý si chce svojou zbraň poskladať sám a to pekne skrutku po skrutke. V prípade, že si na zloženie Kitu sami netrúfate, môžete využiť služby nášho servisu. Cena za zloženie, potrebné úpravy a kompletné otestovanie sa pohybuje okolo 110 €. Náš odborný servis disponuje veľkým množstvom náhradných dielov a hlavne mnohoročnými skúsenosťami z praxe, takže nie je problém so záručným a pozáručným servisom tohto menej známeho riešenia PTW.

Skladom 1-3 ks Dátum doručenie

1 495,60 € s DPH

Nákupom tohto produktu získate 1496 kreditov.

Viac informácií
Profesionálne elektrická airsoftová zbraň PTW. Najnovšie replika modelu M4A1 MAX 2013 (M150) Ambidextrous od firmy Systema dodávaná nezmontované. Výrobca tento set značí ako Ultimate Challenge Kit, čo je v podstate výzva pre každého skúseného technika alebo človeka, ktorý si chce svojou zbraň poskladať sám a to pekne skrutku po skrutke. Profesionálne tréningové modely (PTW) sú vyrábané Japonskou firmou Systema a sú primárne určené na výcvik vojenských a policajných zložiek. Obsahujú absolútne revolučný systém streľby, ktorý predstavuje bezkonkurenčnú špičku na trhu a to ako vo výkone, tak aj v spoľahlivosti a životnosti. Zbraň je v základe dodávaná so zosilneným setom valca M150, ktorý je kompletne zhotovený z nerezovej ocele. Ďalšou inováciou je nový typ presné hlavne 6,04 mm s odstupňovanou zahrdlením, pre dosiahnutie ešte väčšej presnosti. Všetky použité materiály sú kombináciou ocele, hliníkových zliatin a pevných ABS plastov. Zbraň má systém reálne rozborky a je teda otázkou niekoľkých málo sekúnd, než sa vymení základné valec M150 za slabšie M130, M110 alebo M90. Týmto spôsobom teda nemusíte zbytočne ohrozovať svoje protihráča pri streľbe na krátke vzdialenosti. Celý systém PTW si zakladá najmä na reálnych rozmeroch a hmotnostiach v porovnaní s imitovanie strelné zbrane, takže aj preto je veľa vonkajších dielov plne zameniteľných.

Systém PTW je úplne odlišný od bežných AEG zbraní. Najnovšie modely MAX 2012 - 2013 (M150), ktoré tu ponúkame, sa od starších verzií líši predovšetkým kompletne nerezovým valcom, ešte silnejším motorom, vnútorné presnú hlavné a iným typom elektroniky. Ambidextrous v názve znamená, že ide o typ s obojstranným prepínačom streľby. Model 2013 je vybavený zásuvnou pažbou typu Bushmaster a li-pol akumulátor sa vkladá do kovovej trubice pažby. Ďalej sú verzie 2012 - 2013 dodávané s vonkajšími taktickými doplnkami od firmy Magpul, ktoré sú vyrobené z pevného čierneho polyméru. Ide o priestrannejší lucik MOE a zadné sklopné mieritko MBUS. Tieto Challenge Kity sú po kompletizácii plnohodnotné PTW zbrane. Jediný rozdiel oproti "zloženým verziám" je absencia akejkoľvek razby na tele zbrane. Povrch je teda holý bez laserom vypálených nápisu Systema, popiskov u prepínača režimu streľby a bez unikátneho sériového čísla. V prípade, že si na zloženie Kitu sami netrúfate, môžete využiť služby nášho servisu. Cena za zloženie, potrebné úpravy a kompletné otestovanie sa pohybuje okolo 110 € . Náš odborný servis disponuje veľkým množstvom náhradných dielov a hlavne mnohoročnými skúsenosťami z praxe, takže nie je problém so záručným a pozáručným servisom tohto menej známeho riešenia PTW.

Dočasná možnosť využitia dekoračné zľavy 10%. Pokiaľ máte záujem nakúpiť tento tovar s obmedzenou zárukou na statické a dekoračné použitie, tak pred odoslaním objednávky napíšte do poznámky slovo - DEKORACE. Potom Vám bude pri fakturácii objednávky cena tohto výrobku znížená o 10%. Ponuka je časovo obmedzená.
- upozornenie - Balenie neobsahuje akumulátor ani nabíjačku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Nie
Dĺžka vnútornej hlavne 380 mm
Dĺžka zbrane 780/865
Doporučený akumulátor VB Li-Pol 11,1V/1300 mAh, 15C
Hmotnosť zbrane 3,3 kg
Konektor T-Dean Middle
Odporúčané strelivo 0,28 - 0,30 g
Prevedenie Hop-Up nastaviteľný hop-up
Približný dostrel 80 m
Ráže 6 mm
Režim streľby safe/semi/auto
Typ motora NEW 7511
Úsťová rýchlosť nameraná 160 m/s [525 fps]
Úsťová rýchlosť udávaná výrobcom 150 m/s [492 fps]
Varianta motora PTW
Verzia mechaboxu Planetary Gear Box
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) mid-cap
Zásobník kapacita 120 BB

Komentáre k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Novinky a zľavy emailom