• Novinka

Kolimátor Sparc AR, Vortex

Kvalitný kompaktný tubusový kolimátor Vortex Sparc AR (Speed Point Aiming for Rapid Combat) určený pre športovú a taktickú streľbu. Ako už názov napovedá, tak jeho výška a určenie je priamo špecializované prevažne pre upnutie na tela zbraní Colt M16/M4, Armalite M15 apod.

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.

189,20 € s DPH

Kvalitný kompaktný tubusový kolimátor Vortex Sparc AR, určený pre športovú a taktickú streľbu. Ako už názov napovedá, tak jeho výška a určenie je priamo špecializované prevažne pre upnutie na tela zbraní Colt M16/M4, Armalite M15 apod. Zameriavač je vyrobený z odolnej hliníkovej zliatiny, potiahnutý gumovým obalom, je vodotesný a plnený dusíkom (nezahmlieva sa). Vďaka svojmu zámernému obrazcu (bodka 2 MOA) je vhodný aj pre streľbu na väčšie vzdialenosti. Jas červené bodky, možno ľubovoľne nastaviť v desiatich stupňoch intenzity (prvé dva stupne sú kompatibilné s prístrojmi NV). Antireflexný povrch skiel zvyšuje priepustnosť svetla. Kolimátor sa automaticky vypne po 12tich hodinách prevádzky (ak sa s ním nič nerobí) a výdrž batérie je cca 300 hodín pri maximálnom nastavenie jasu. Výrobca zaručuje odolnosť zameriavača až do kalibru zbrane 300 Win. Magnum.

Balenie obsahuje: kolimátor, AAA batériu, krytky kolimátora, navyšovacia podložku 3 mm a montáž pre Picatinny/Weaver lištu (výška od základne po zámerný bod 37 alebo 40 mm).

Na tento výrobok poskytuje výrobca doživotnú VIP záruku, ktorá je uplatniteľná priamo v sídle spoločnosti Vortex v USA. Viac informácií nájdete priamo u výrobcu http://www.vortexoptics.com/content/vip_warranty

Technické dáta: zväčšenie 1x, priemer objektívu 22 mm, klikanie 1 MOA (2,9 cm/100m), výškový rozsah nastavenia 90 MOA, stranový rozsah 90 MOA, zámerná osnova 2 MOA bodka, Batérie AAA (súčasťou balenia), dĺžka 7,5 cm, hmotnosť 212 g.


Komentáre k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Novinky a zľavy emailom