• Novinka

Optika VMX-3T 3XMag, Vortex

Kvalitný zväčšovaci modul Vortex VMX-3T 3XMag, určený hlavne pre športovú a taktickú streľbu. Približovacie optika sa upevňuje na zbraň pred kolimátory typu Vortex v rovnakej osi a výške. Toto riešenie umožňuje presnú streľbu s kolimátorom aj na dlhšie vzdialenosti.

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.

189,20 € s DPH

Kvalitný zväčšovaci modul Vortex VMX-3T 3XMag, určený hlavne pre športovú a taktickú streľbu. Približovacie optika sa upevňuje na zbraň pred kolimátory typu Vortex v rovnakej osi a výške. Toto riešenie umožňuje presnú streľbu s kolimátorom aj na dlhšie vzdialenosti. Vďaka podložke v balení možno predsádku kombinovať aj s inými typmi kolimátorov ako napr. holografickými EOTECH s rychomontáží (EXPS). Zameriavač VMX-3T je vyrobený z odolnej hliníkovej zliatiny, je vodotesný a plnený dusíkom (nezahmlieva sa). Antireflexný povrch skiel zvyšuje priepustnosť svetla. Nastavovacie skrutky na vonkajšej strane tubusu umožňujú ideálne vystredenie zámerného bodu. Výrobca zaručuje odolnosť zameriavača až do kalibru zbrane 300 Win. Magnum.

Balenie obsahuje: fixný zväčšovacie modul, navyšovacie podložku (3 mm) a pevnú odklopnou montáž pre Picatinny/Weaver lištu.

Na tento výrobok poskytuje výrobca doživotnú VIP záruku, ktorá je uplatniteľná priamo v sídle spoločnosti Vortex v USA. Viac informácií nájdete priamo u výrobcu http://www.vortexoptics.com/content/vip_warranty

Technické dáta: zväčšenie 3x, priemer objektívu 30 mm, vzdialenosť výstupnej pupily 5,6 cm, zorné pole (v 100 m) 41,77 m, dĺžka 10,9 cm, hmotnosť 337 g.


Komentáre k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Novinky a zľavy emailom