• Novinka

Kolimátor Crossfire, Vortex

Kvalitný kompaktný tubusový kolimátor Vortex Crossfire určený pre športovú a taktickú streľbu. Zameriavač je vyrobený z odolnej hliníkovej zliatiny, je vodotesný a plnený dusíkom (nezahmlie sa).

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.

139,20 € s DPH

Kvalitný kompaktný tubusový kolimátor Vortex Crossfire určený pre športovú a taktickú streľbu. Zameriavač je vyrobený z odolnej hliníkovej zliatiny, je vodotesný a plnený dusíkom (nezahmlie sa). Vďaka svojmu zámernému obrazcu (bodka 2 MOA) je vhodný aj pre streľbu na väčšie vzdialenosti. Jas červené bodky, možno ľubovoľne nastaviť v jedenástich stupňoch intenzity pomocou otočného spínača. Antireflexný povrch skiel zvyšuje priepustnosť svetla. Výdrž gombíkové batérie CR2032 je cca 7000 hodín pri strednom nastavenie intenzity jasu. Tento ľahký, ale veľmi odolný kolimátor nájde svoje uplatnenie takmer všade, ale je využívaný predovšetkým na puškách typu AR-15, Sa vz.58, SMG, PDW, pištoľových konverziách RONI a tiež na brokovnice. Veľkosťou a naozaj univerzálnym využitím nahrádza svojho predchodcu SPARC II. Výrobca zaručuje odolnosť zameriavača až do kalibru zbrane 300 Win. Magnum.

Balenie obsahuje: kolimátor, batériu, gumové krytky chrániace šošovky, nízku a vysokú (odľahčenou) montáž pre Picatinny/Weaver lištu.

Na tento výrobok poskytuje výrobca doživotnú VIP záruku, ktorá je uplatniteľná priamo v sídle spoločnosti Vortex v USA. Viac informácií nájdete priamo u výrobcu http://www.vortexoptics.com/content/vip_warranty

Technické dáta: zväčšenie 1x, priemer objektívu 27 mm, klikanie 1 MOA (2,9 cm/100m), výškový rozsah nastavenia 100 MOA, stranový rozsah 100 MOA, zámerná osnova 2 MOA bodka, Batérie CR2032 (súčasťou balenia), dĺžka 6,4 cm, hmotnosť 148 g.


Komentáre k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Novinky a zľavy emailom