P90, tlmič, Cyma, CM.060B

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu P90 s tlmičom [CM.060B] od firmy Cyma. Samotné telo i pätka pažby sú vydarene vyhotovené z tvrdeného ABS plastu.

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.
Pripravili sme pre vás možnosť sledovať jeho naskladnenie.

131,20 € s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu P90 s tlmičom [CM.060B] od firmy Cyma. Samotné telo i pätka pažby sú vydarene vyhotovené z tvrdeného ABS plastu. V podstate ide o známu verziu P90 TR (Triple Rail), u ktorej je celokovový vrchný diel osadený tromi RIS lištami pre pripevnenie ľubovoľného zameriavača a ďalšieho taktického príslušenstva. Typ a špecifický tvar tejto zbrane je u širokej verejnosti preslávený hlavne zo seriálu Hviezdna brána (Stargate), v ktorom bol v určitej konfigurácii veľmi často využívaný. Vďaka menej rozšírené koncepcii bull-pup (zásobníková šachta v priestore za spúšťa) je docielené dlhé hlavne aj pri zachovaní menších rozmerov celej zbrane, čo iste umožňuje lepšie využitie aj v menších priestoroch (CQB). Táto technológia sa ďalej premieta aj do celkovo príjemného vyváženie zbrane a teda aj výborného držanie, ako v ľavej, tak v pravej ruke.

Kovový zosilnený mechabox obsahuje kvalitné oceľové kolesá, precízne kovová 6 mm ložiská, pružinu na úrovni M125 , plastovú hlavu valca (excentricky riešený výfuk) a protitlakovú hlavu piestu. V základe iste poteší aj jednodielna Hop-Up komora (plast) s horným plnením a hlaveň bez dodatočných povrchových úprav s vnútorným priemerom 6,08 mm. Súčasťou balenia je nabíjačka, akumulátor 9,6V/1100 mAh (malý konektor), plastový vyterák, rychlonabíjač/plnička na guličky, kovový tlmič hluku výstrelu Socom a tlačný zásobník na 68 BB (Lowcap) s realistickou imitáciou nábojov.
- upozornenie - V balení akumulátor a nabíjačka zadarmo.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Nie
Dĺžka vnútornej hlavne 247 mm
Dĺžka zbrane 480/664 mm
Doporučený akumulátor Typ Mini (8,4V)
Hmotnosť zbrane 2,18 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiská 6 mm, klzné, kov
Odporúčané strelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Prevedenie Hop-Up nastaviteľný hop-up
Približný dostrel 60 m
Ráže 6 mm
Režim streľby safe/semi/auto
Typ motora Dlhý záťažový
Úsťová rýchlosť nameraná 125 m/s [410 fps]
Úsťová rýchlosť udávaná výrobcom 115 m/s [377 fps]
Varianta motora Dlhý
Verzia mechaboxu kovový verzia 6 (6 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) low-cap
Zásobník kapacita 68 BB

Komentáre k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Novinky a zľavy emailom