Musoken, MSK, MASADA, ACR, OS, Tan, GBB, WE

Plynová airsoftová zbraň. Celokovová replika modelu MASADA, ACR so systémom Blow Back. Výrobca WE z Taiwanu značí túto repliku ako Musoken (MSK), pričom opäť zvolil stále viac populárne pieskové prevedení. Ako už bolo uvedené, ide o kompletne kovový model s oceľovými prvkami v mierke 1:1. Z pevného polymér plastu je len spodná časť tela s pažbičkou a posúvacia pažba s možnosťou bočného sklopenia. Všetky ovládacie prvky u tejto GBB pušky sú plne funkčné, rovnako ako u reálne palné predlohy.

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.
Pripravili sme pre vás možnosť sledovať jeho naskladnenie.

403,60 € s DPH

Plynová airsoftová zbraň. Celokovová replika modelu MASADA, ACR so systémom Blow Back. Výrobca WE z Taiwanu značí túto repliku ako Musoken (MSK), pričom opäť zvolil stále viac populárne pieskové prevedení. Ako už bolo uvedené, ide o kompletne kovový model s oceľovými prvkami v mierke 1:1. Z pevného polymér plastu je len spodná časť tela s pažbičkou a posúvacia pažba s možnosťou bočného sklopenia. Všetky ovládacie prvky u tejto GBB pušky sú plne funkčné, rovnako ako u reálne palné predlohy. Z dôvodu pohyblivého záveru je teda potrebné vykonávať pravidelnú užívateľskú rozborku, zbraň čistiť a mazať silikónom. Len tak bude zaistená správna a spoľahlivá funkcia prebíjanie ako v režime jednotlivo, tak pri streľbe dávkou. Z dôvodov uvedených vyššie sa tieto modely najčastejšie používajú u zanietených "military" airsoft jednotiek. Obľubu získali aj u jedincov, ktorí chcú bezpečne trénovať manipuláciu a streľbu so zbraňou tzn. aj mimo priestor strelnice.

Moderný typ zbrane MASADA je osadený kovovým RIS predpažbím, ktoré umožňuje ľubovoľnú montáž taktického príslušenstva s pomocou dodaných líšt. Zbraň má ďalej typickú teleskopicky zásuvnu pažbu s možnosťou kompletného sklopenia na stranu, alebo nastavenie lícne podľa potreby užívateľa. Kovová vonkajšia hlaveň je zakončená ľavotočivým závitom 14 mm, ktorý je schovaný pod kompenzátorom zdvihu na samotnom ústi. Celé horné telo je osadené dlhou RIS lištou, ktorá je v základe vybavená sklopnými mieridlami. Možno však jednoducho pripevniť aj rôzne optiky alebo ľubovoľné kolimátory. Súčasťou balenia je rúrkovitá plnička a plastový zásobník PMAG na 30 BB. Plyn sa v tomto prípade plní do zásobníka cez ventil na dolnej strane. Poslednou veľkou výhodou je, že šachta zbrane je kompatibilná aj s plechovými zásobníkmi typu M4/M16 (STANAG) od WE.
BlowBack Áno, plynový
Dĺžka vnútornej hlavne 400 mm
Dĺžka zbrane 950/875 mm
Hmotnosť zbrane 3,65 kg
Hnací plyn GreenGas
Odporúčané strelivo 0,23 - 0,25 - 0,28 g
Plynovky varianta (GBB/GNB) GBB
Prevedenie Hop-Up nastaviteľný hop-up
Približný dostrel 65 m
Ráže 6 mm
Režim streľby safe/semi/auto
Úsťová rýchlosť nameraná 135 m/s [443 fps]
Úsťová rýchlosť udávaná výrobcom 130 m/s [427 fps]
Zásobník kapacita 30 BB

Komentáre k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Novinky a zľavy emailom