AK74UN, Black, GBB, WE

Plynová airsoftová zbraň. Celokovová replika modelu AK74UN so systémom Blow Back od firmy WE. Ako už bolo uvedené, ide o kompletne kovový model z veľkej časti z ohýbaného a lisovaného plechu. Veľmi vydarené spracovanie v mierke 1:1 je doplnené oceľovými prvkami. Z pevného polymér plastu je len pažbička, vonkajší obal zásobníka a vrúbkované predpažbia. Všetky ovládacie prvky u tejto GBB pušky sú plne funkčné, rovnako ako u reálne palné predlohy.

Skladom 1-3 ks Dátum doručenie

352,00 € s DPH

Nákupom tohto produktu získate 352 kreditov.

Viac informácií
Plynová airsoftová zbraň. Celokovová replika modelu AK74UN so systémom Blow Back od firmy WE. Ako už bolo uvedené, ide o kompletne kovový model z veľkej časti z ohýbaného a lisovaného plechu. Veľmi vydarené spracovanie v mierke 1:1 je doplnené oceľovými prvkami. Z pevného polymér plastu je len pažbička, vonkajší obal zásobníka a vrúbkované predpažbia. Všetky ovládacie prvky u tejto GBB pušky sú plne funkčné, rovnako ako u reálne palné predlohy. Z dôvodu pohyblivého záveru je teda potrebné vykonávať pravidelnú používateľskú rozborku, zbraň čistiť a mazať silikónom. Len tak bude zaistená správna a spoľahlivá funkcia prebíjanie ako v režime jednotlivo, tak pri streľbe dávkou. Z dôvodov uvedených vyššie sa tieto modely najčastejšie používajú u zapálených "military" airsoft jednotiek. Obľubu získali aj u jednotlivcov, ktorí chcú bezpečne trénovať manipuláciu a streľbu sa zbraní tzn. aj mimo priestor strelnice.

Skrátená verzia známeho samopalu AK74 je štandardne osadená bočne sklopnú ramennú opierkou. Kovová vonkajšia hlaveň je zakončená ľavotočivým závitom 14 mm, ktorý je schovaný pod špecifickým kompenzátorom na samotnom ústi. Na ľavej strane tela je oceľová bočná montážna lišta, vďaka ktorej je možno na zbraň ľahko nasunúť bočnú bázy AK s optikou alebo kolimátorom. Súčasťou balenia je rúrkovitá plnička a plastový zásobník na 30 BB. Plyn sa v tomto prípade plní do zásobníka cez ventil na spodnej strane.
BlowBack Áno, plynový
Dĺžka vnútornej hlavne 360 mm
Dĺžka zbrane 855/770 mm
Hmotnosť zbrane 3,30 kg
Hnací plyn GreenGas
Odporúčané strelivo 0,23 - 0,25 - 0,28 g
Plynovky varianta (GBB/GNB) GBB
Prevedenie Hop-Up nastaviteľný hop-up
Približný dostrel 55 m
Ráže 6 mm
Režim streľby safe/semi/auto
Úsťová rýchlosť nameraná 100 m/s [328 fps]
Úsťová rýchlosť udávaná výrobcom 110 m/s [361 fps]
Zásobník kapacita 30 BB

Komentáre k produktu

24.02.2017 AK74UN

Branislav KucharovičBranislav Kucharovič
Super zbraň

Avatar
Jozef Morvay, 18. 07. 2018

Výborná zbraň, precízne spracovanie, fantastická funkčnosť a takmer ako ostrý originál. Plnohodnotná rozborka. Jediným negatívom je plastový zásobník ( jeho prevedenie ), praskol mi pri aretačnom zube hneď v prvý deň používania.

Novinky a zľavy emailom