M700 Police, Tanaka Works

Plynová airsoftová zbraň. Replika modelu M700 Police od firmy Tanaka Works.

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.

479,60 € s DPH

Opakovacia puška Remington 700 je základným stavebným kameňom vo výrobnom sortimente u rovnomenného výrobcu zbraní. Táto zbraň je vyrábaná v úctyhodnom množstvu variant a tiež slúži ako základný model systému záveru pre mnoho ďalších zbraní. Remington 700 alebo iné výrobné prevedení, používajú armádne a policajné jednotky po celom svete, ako najkvalitnejšiu ostreľovaciu pušku. Airsoftovy model zbrane M700 Police je vyrábaný firmou Tanaka Works. Zbraň sa vyznačuje realistickým spracovaním pažby, reálnu hmotnosťou a dlhou celokovovou voľne uloženú hlavnou, ktorá kopíruje vzhľad skutočné zbrane. Zbraň je v základe vybavená úchyty na popruh a montážnou lištou pre uchytenie puškohľadu. Zbraň obsahuje revolučný Hop-Up mechanizmus, ktorý možno pohodlne ovládať otočným kolieskom na montážnej lište. Ku zbrani možno pripevniť aj dvojnožku. Plynová pušky M700 Police sa vyznačuje extrémne dlhou vnútornou hlavnou, ktorá zaručuje výbornú presnosť zbrane. V súčasnej dobe sa jedná asi o najlepší sériovo vyrábanú ostreľovaciu pušku v airsofte (spoločne s M24 SWS), ktorej dostrel a úsťová rýchlosť je absolútne bezkonkurenčný. Táto nová generácia zbrane obsahuje navyše dlhu trysku, ktorá výrazným spôsobom zvyšuje presnosť oproti starším generáciám zbraní od firmy TW. Pred odoslaním každej zbrane, vykonáme úpravy potrebné na nastavenie maximálneho výkonu zbrane.
BlowBack Nie
Dĺžka vnútornej hlavne 640 mm
Dĺžka zbrane 1167 mm
Hmotnosť zbrane 3,5 kg
Hnací plyn GreenGas
Odporúčané strelivo 0,36 - 0,40 - 0,43 g
Plynovky varianta (GBB/GNB) GNB
Prevedenie Hop-Up nastaviteľný hop-up
Približný dostrel 80 m
Ráže 6 mm
Režim streľby plynová zbraň
Úsťová rýchlosť udávaná výrobcom 160 m/s [525 fps]
Zásobník kapacita 10 BB

Komentáre k produktu

11.11.2014 Re: AyatoCZ

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Pack + jeho instalace je investici okolo 2000 Kc. V letnich teplotach se muze vykon pusky pohybovat nad 170 m/s. Naskladneni TW do konce roku pravdepodobne neprobehne.

07.11.2014

AyatoCZAyatoCZ
A na kolik m/s by se to mohlo při nějakým dobrým power packu vyškrábat, a kolik by to asi tak stálo? Stihnete tuto zbraň naskladnit do Vánoc?

06.11.2014 Re: AyatoCZ

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Presne hlavne na TW se velice tezko shani. Moc vyrobcu je nedela, jsou drahe a vpodstate nejsou ani potreba. Puvodni hlaven je kvalitni a hodne dlouha, takze tezka kulicka se muze dobre stabilizovat a dlouho akcelerovat. Vysledna presnost je na plynovou pusku velice dobra. Co se tyce upgrade, tak nejcaste se instaluji tzv. power packy. Obsahuji zesilene dily, silnejsi pruziny, atd. V sade jsou dily do 2ks zasobniku a do zaveru. Po instalaci se nepatrne navysi vykon, stabilita davkovani a i zivotnost dilu. Dalsi moznosti je i set gumicek, ale ten se dava vetsinou az do starsich pusek, kde jsou puvodni gumicky opotrebene. Jedna kapacita zasobniku se da nastrilet bez znatelneho poklesu vykonu. Pak je s nabitim kulicek vhodne doplnit i plyn.

05.11.2014

AyatoCZAyatoCZ
Dobrý den, jak moc by se dala tato puška upgradovat do 3000Kč ? O kolik by se dal posunout výkon? Nějaká lepší hlaveň pro lepší přesnost? Jak moc plynu (váš doporučený Ultrair)ubýva výkon při jednotlivé střelbě? Děkuji.

25.07.2014 Re: N1GHT

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
O tomto typu plynu se v minulosti psalo snad u vsech plynovych pusek. Zbran na tento plyn neni tovarne stavena. S vetsim tlakem muze byt problem se samotnym odpalem, namahani dilu, ventilku a tesneni, vetsi opotrebeni atd.

24.07.2014

N1GHTN1GHT
Dobrej, jak je velké riziko poškození při používaní Red Gasu pokud tam nějaké je ? A co se když tak může poškodit ?

23.03.2012 Re: seraphin

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
PP jsme v minulosti take instalovali. Pro vice info a cenu piste prosim na email: prodej@airsoftguns.cz Dekujeme za pochopeni.

22.03.2012 PowerPack ?

seraphinseraphin
Dobrý den, přemýšlím do budoucna o této zbrani z vašeho obchodu, mám zatim dobré zkušenosti s ASG. Chci se zeptat, zda budete mít v nabídce power pack, chtěl ybch používat redgas a bez PP to neni možné. A na kolik by PP vyšel ? A pokud by bylo možné jej objednat kolik by to stálo, kdybych si to nechal namontovat u vás.

Novinky a zľavy emailom