L96-04, Black, Gas, Well, G22

Plynová airsoftová zbraň. Replika modela L96-04 [G22] gas.

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.
Pripravili sme pre vás možnosť sledovať jeho naskladnenie.

155,60 € s DPH

Plynová airsoftová zbraň. Replika modela L96-04 [G22] GAS s plastovým pažbením v čiernej farbe sa vyznačuje predovšetkým neobvyklým spracovaním celej pažby a ergonomické pažbičky. Ľubovoľne nastaviteľná lícnice v kombinácii s pohodlnou gumovou pätkou umožňujú ešte lepšie mierenie. Dlhá voľne uložená hlaveň je celokovová a vyrobená na presných CNC strojoch. RIS lišta na hornej časti kovového puzdra záveru slúži na uchytenie montážnych krúžkov sa zameriavačom. Puška je ďalej už v základe vybavená mnohých úchytmi na prirobenia nosného popruhu. Balenie ďalej obsahuje rýchloplnička, vyrážač guličiek, popruh a zásobník s kapacitou 30 guličiek.

Hnací plyn z fľaše sa v tomto prípade plní cez ventil priamo do strieborného valca - záveru. Topené množstvo vydrží približne na 10 výstrelov a potom výkon klesá. Toto technické riešenie umožňuje využitie rovnakých zásobníkov ako u manuálnej verzie L96 [MB01] od rovnakého výrobcu.

Poznámka: Nové série zbraní môžu byť dodávané s výkonovým obmedzovačom, ktorý je naskrutkovaný v tryske hlavy valca. Udávaného maximálneho výkonu možno dosiahnuť až po odstránení tohto obmedzovača. Ak si želáte odstrániť obmedzovač ešte pred dodaním zbrane, uveďte do poznámky u objednávky "odstrániť obmedzovač". V opačnom prípade Vám bude zbraň dodaná tak, ako ju výrobca zostavil.
BlowBack Nie
Dĺžka vnútornej hlavne 500 mm
Dĺžka zbrane 1160 mm
Hmotnosť zbrane 3,0 kg
Hnací plyn GreenGas
Odporúčané strelivo 0,28 - 0,30 g
Plynovky varianta (GBB/GNB) GNB
Prevedenie Hop-Up nastaviteľný hop-up
Približný dostrel 75 m
Ráže 6 mm
Režim streľby plynová zbraň
Úsťová rýchlosť udávaná výrobcom 150 m/s [492 fps]
Zásobník kapacita 30 BB

Komentáre k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Novinky a zľavy emailom