Univerzálna MOS FET spínacie sada, typ 3D, AirsoftGuns

Univerzálny MOS FET spínacej sada je moderné elektronické zariadenie, ktoré zabraňuje opaľovanie kontaktov u AEG zbraní, zvyšuje kadenciu zbrane a šetrí spotrebu akumulátora. Táto 3D spínacie sada obsahuje dva výkonné MOS FET tranzistory s vysokým prúdovým zaťažením (Ip = 200A) a navyše je každý tranzistor opatrený vlastným chladičom pre lepší odvod nežiaduceho tepla. Preto je táto sada vhodná pre vyššie prúdové zaťaženie a odporúčame ju inštalovať do všetkých zbraní s pružinou M130 - M170 v zodpovedajúcej konfigurácii. Výhodou u tohto typu je aj to, že používa nižší počet vodičov a tým ho možno ľahšie inštalovať aj do modelov s minimom priestoru na pretiahnutie elektroinštalácie.

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.

22,40 € s DPH

Univerzálny MOS FET spínacej sada je moderné elektronické zariadenie, ktoré zabraňuje opaľovanie kontaktov u AEG zbraní, zvyšuje kadenciu zbrane a šetrí spotrebu akumulátora. Táto 3D spínacie sada obsahuje dva výkonné MOS FET tranzistory s vysokým prúdovým zaťažením (Ip = 200A) a navyše je každý tranzistor opatrený vlastným chladičom pre lepší odvod nežiaduceho tepla. Preto je táto sada vhodná pre vyššie prúdové zaťaženie a odporúčame ju inštalovať do všetkých zbraní s pružinou M130 - M170 v zodpovedajúcej konfigurácii. Výhodou u tohto typu je aj to, že používa nižší počet vodičov a tým ho možno ľahšie inštalovať aj do modelov s minimom priestoru na pretiahnutie elektroinštalácie. Táto univerzálna sada je vhodná pre použitie s vysoko akumulátormi. Určené pre všetky modely zbraní, obsahuje všetky potrebné inštalačné komponenty a podrobný inštalačný návod.

Obsah balenia:
- MOS FET spínač so silikónovou kabelážou 1 ks
- Zmršťovacia bužírka malá 2 ks
- Zmršťovacia bužírka veľká 2 ks
- Konektor Fast-On veľký 2 ks (poistka)
- Konektor Fast-On malý 2 ks (motor)
- Veľká nožová poistka (autopoistky) 32V/30A 1 ks

Komentáre k produktu

04.04.2017 3D vz. standard

Matej HrivnákMatej Hrivnák

Mam M249 s M150, kola 100:200, 11.1v + SHS vysokozatazovy motor a 10rokov stary primitivny podomacky spraveny mosfet (rovnako mam spravene aj AK a Steyr) Pôvodne som rozmyslal nad 3D mosfetom, kedze dost hodne kropím v dlhych dávkach, ale zarazil ma rozdiel v udajoch, kde pri standardnom mosfete je udaj ("extremne zatazenie IP680") a pri tomto 3D ktory je urceny na silnejsie pruziny je písané ("vysoke zatazene IP200A") Pripada mi to ako preklep Nejedna sa mi o pocet kablov, ale iba o to ktory mosfet je pre hooodne velku podpornu strelbu vhodnejsi a zaroven nechcem prist o slusnu kadenciu

AirsoftGuns: Rozdíl je v tom, že standard má jeden silný tranzistor a 3D dva slabší, které se o zatížení podělí. Na podobné sestavy do kulometů i jiných zbraní dáváme naprosto běžně verzi MOS FETu standard. 


15.08.2014 Re: Wesper

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Vysledna kadence bude srovnatelna :) Volba MOS FETu je vice zavisla na konfiguraci zbrane, pouzitem akumulatoru a mistu na kabely/prostoru na akumulator.

12.08.2014

WesperWesper
Dobrý den chtěl jsem se zeptat jestli má větší kadenci typ 3D nebo standard. Děkuji :)

27.02.2013 Re: snejls

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Toto je MOS FET, ktery neumoznuje regulaci kadence jako PWM regulator: http://www.youtube.com/watch?v=YSEz_AZrPQM

26.02.2013

snejlssnejls
Jak se u tohoto mosfetu nastavuje kadence?

28.01.2013 Re: stila

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Pokud pujde akumulator i MOS FET do predpazbi u M4, tak bude lepsi tato varianta.

25.01.2013

stilastila
rozhosl jsem se dát do M4 v základu ten to lipol http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=1889 a dam mos fet tento nebo stačí standard díky moc

08.01.2013 Re: snejls

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Kabely jsou delane tak dlouhe, aby s prehledem vysly do vetsiny standardnich zbrani. Pokud si vse dobre rozvrhnete, uvidite ze nebudete muset nastavovat a jeste Vam zbyde.

Avatar
Lukáš Halouzka, 14. 04. 2015

Avatar
Robert Pagáčik, 27. 02. 2016

Hrubý rudý kabel muže mít uzel i na konektoru baterie a nemusí být tahaný zbytečne k spoušti. Funguje perfektne !

Avatar
Radek Czendlik, 26. 07. 2016

Avatar
Ján Rajec, 30. 08. 2016

Novinky a zľavy emailom