Power Custom G36C, 150 m/s, AirsoftGuns, CM.011

Profesionálne upgradovania Power Custom verzia elektrické airsoftové zbrane G36C [CM.011] s výkonom až 150 m/s. Nejde o štandardný sériovú výrobu v Číne alebo na Taiwane, kde nie je možné zbraniam venovať toľko času a starostlivosti. Upgrade bol vykonaný servisom našej firmy, ktorý v tomto smere má viac ako desaťročné skúsenosti a možno už desiatku tisíc spokojných zákazníkov.Označenie Power Custom napovedá, že zbraň bola zostavená najmä s vysokým dôrazom na vysoký výkon zbrane. Konfigurácia zodpovedá požiadavkám na maximálny výkon, vysokú kadenciu, dobrú životnosť a spoľahlivosť.

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.

350,00 € s DPH

Profesionálne upgradovania Power Custom verzia elektrické airsoftové zbrane G36C [CM.011] s výkonom až 150 m/s. Nejde o štandardný sériovú výrobu v Číne alebo na Taiwane, kde nie je možné zbraniam venovať toľko času a starostlivosti. Upgrade bol vykonaný servisom našej firmy, ktorý v tomto smere má viac ako desaťročné skúsenosti a možno už desiatku tisíc spokojných zákazníkov.

Označenie Power Custom napovedá, že zbraň bola zostavená najmä s vysokým dôrazom na vysoký výkon zbrane. Konfigurácia zodpovedá požiadavkám na maximálny výkon, vysokú kadenciu, dobrú životnosť a spoľahlivosť. Rovnako ako reálna palné predloha, tak aj táto zbraň je z veľkej časti vyrobená z kvalitného ABS plastu. Horná transportná rukoväť ponúka dlhú RIS lištu pre pripevnenie rôznych optik alebo kolimátorov. Kratšie RIS lišta na predpažbie je z kovu a umožňuje použitie ľubovoľného taktického príslušenstva.

Zbraň bola osadená obľúbenými diely od firmy SHS, ktorá sa už stala svetovým lídrom v odvetví upgrade AEG. Boli použité nasledujúce komponenty...

Kompletné vzduchotechnika od SHS:
CNC kovová hlava piestu s ložiskom
SHS kovová hlava valca G36
Leštený nerezový valec M4

Záťažové diely od SHS:
Precízny piest s oceľovým hrebeňom
Sada kolies so šikmými zubami - super záťažová (100:300)
Rotačný vodič pružiny pre mechabox v. 3

Výkonové diely od SHS:
Krátky motor SHS - vysokozáťažový
Pružina M140

A ostatné:
Tesná tryska AUG - 24,8 mm
Spomaľovacie vačka SHS
Pozlátený T-Dean konektor
Univerzálny MOS FET spínací sada - typ štandard

Zbraň je osadená pružinou M140 a vďaka kvalitnej vzduchotechnike a dobré súosovosti je dosiahnuté výkone až 150 m/s. Zbraň je nadštandardne vybavená nízkoodporové silikónovou kabelážou a MOS FET spínačom, ktorý je u silných pružín bezpodmienečne nutný, ale často výrobcovia a predajcovia podceňovaný. Súčasťou balenia nie je nabíjačka ani akumulátor, doporučujeme doobjednať typy viď. záložka doporučené príslušenstvo. V balení je dodávaný vyterák a vysokokapacitný zásobník na 470 BB.
- upozornenie - Balenie neobsahuje akumulátor ani nabíjačku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Nie
Dĺžka vnútornej hlavne 247 mm
Dĺžka zbrane 500/718 mm
Doporučený akumulátor VB Li-Pol 11,1V/1300 mAh, 15C
Hmotnosť zbrane 2,7 kg
Konektor T-Dean
Ložiská 7 mm, klzné, kov
Odporúčané strelivo 0,28 - 0,30 g
Prevedenie Hop-Up nastaviteľný hop-up
Približný dostrel 75 m
Ráže 6 mm
Režim streľby safe/semi/auto
Typ motora Krátky SHS - vysokozáťažový
Úsťová rýchlosť nameraná 150 m/s [492 fps]
Varianta motora Krátky
Verzia mechaboxu zosilnený verzia 3 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 470 BB

Komentáre k produktu

21.10.2014

gobliningoblinin
V pořádku, do CM.011 půjde max M120, pouze mě zajímalo, jak moc si stojíte právě za odolností mechaboxu. Odpověď mě uklidňuje. Na upgrade časem půjde stará G36 od CA. Děkuji za info.

21.10.2014 Re: goblinin

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Mechabox ver. 3 je po konstrukcni strance vcelku odolny, takze jeho vydrz je na silnejsi pruzine jeste dobra. Samozrejme vzdy zalezi na spravnem ulozeni dilu, patricnych upravach a zpusobu pouzivani. Za tu dobu, co Custom G36C nabizime, jsme v servise zatim zadnou s prasklym mechaboxem nastesti nemeli. Samozrejme pokud chcete vydrz, doporucujeme Durable, protoze tato je delana na vykon, ale za predpokladu vetsiho opotrebeni. Dalsi moznosti je znackova CA36C, ktera ma lepsi material dilu a M120 ci silnejsi pruzinu vydrzi mechabox jeste dele, nez v pripade (CH) zbrane.

19.10.2014 MEchabox

gobliningoblinin
Zdravím, u custom Made in China jsem nikde neviděl výměnu mechaboxu. Stojíte si tedy za tím, že Tato zbraň s tímto mechaboxem bude držet i SHS M140? Osobně se bojím vyměnit i za "pouhou" SHS M120. Byl bych překvapen, kdyby to mělo šlapat alespoň jednu aktivní sezónu. Nebo se čína zamyslela a začala dělat odolnější mechy?

05.02.2014 Re: Majklus3121, bafkoo

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Zadne srovnavaci testy komor u zbrani G36 jsme neprovadeli.

03.02.2014

bafkoobafkoo
Moja otázka bude podobná ako Majklusova. Zaujalo ma video z vašej tvorby "Co dokáže jedna špatná komora" (http://www.youtube.com/watch?v=ueh8m0RL5Z0) a preto sa chcem spýtať, či by nebolo lepšie vymeniť pôvodnú plastovú čínsku hop up komoru za kovovú od SHS? Či ste do neskúšali, pretože by ma zaujímal výsledok.

30.01.2014

Majklus3121Majklus3121
Dobrý nedávno sem psal ohladom hop-up kopmori a je čas dat zbran do pucu pred sezonou, takžš má otazka už ste porovnavali hop-up komori pro G36 od SHS,Pro win a ostatními?

29.01.2014 Re: bafkoo

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Puvodni hlaven je zakladni cinska tudiz o prumeru cca 6,08mm<, ale s pouzitim tezsich kulicek dosahuje zbran i presto velice peknych vysledku. Pokud chcete kvalitnejsi hlaven doporucujeme znacky Systema nebo KM.

26.01.2014 Hlaveň

bafkoobafkoo
Dobrý deň, túto zbraň som si u vás pred nedávnom objednal a som s ňou veľmi spokojný. Ale chcem sa spýtať, aká hlaveň je v tejto upgradovanej verzii?

Avatar
Pavel Žiga, 14. 08. 2015

Novinky a zľavy emailom