EKO Custom G36C, 140 m/s, AirsoftGuns, CM.011

Profesionálne upgradovania EKO Custom verzia elektrické airsoftové zbrane G36C [CM.011] s výkonom až 140 m/s. Nejde o štandardný sériovú výrobu v Číne alebo na Taiwane, kde nie je možné zbraniam venovať toľko času a starostlivosti. Upgrade bol vykonaný servisom našej firmy, ktorý v tomto smere má viac ako desaťročné skúsenosti a možno už desiatku tisíc spokojných zákazníkov.Označenie EKO Custom napovedá, že zbraň bola zostavená najmä s vysokým dôrazom na nízku cenu. Konfigurácia zodpovedá požiadavkám na dobrý výkon a dobrú kadenciu, ale nezaručuje dlhodobú životnosť a spoľahlivosť.

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.

264,40 € s DPH

Profesionálne upgradovania EKO Custom verzia elektrické airsoftové zbrane G36C [CM.011] s výkonom až 140 m/s. Nejde o štandardný sériovú výrobu v Číne alebo na Taiwane, kde nie je možné zbraniam venovať toľko času a starostlivosti. Upgrade bol vykonaný servisom našej firmy, ktorý v tomto smere má viac ako desaťročné skúsenosti a možno už desiatku tisíc spokojných zákazníkov.

Ako už názov napovedá, ide o ekonomickejšie verziu populárnych zbraní Custom. Tá ponúka podobný výkon za ešte lepšiu cenu. V tejto variante zostal pôvodný motoriek, oceľové kolesá so základným prevodovým pomerom a originálne mosadzný valec. Aj napriek tomu EKO verzia obsahuje veľkú rad kvalitných dielov, ktoré nie sú v tejto cenovej kategórii bežné a znesú aj ďalšie nadväzujúce upgrade.

Rovnako ako reálna palné predloha, tak aj táto zbraň je z veľkej časti vyrobená z kvalitného ABS plastu. Horná transportná rukoväť ponúka dlhú RIS lištu pre pripevnenie rôznych optik alebo kolimátorov. Kratšie RIS lišta na predpažbie je z kovu a umožňuje použitie ľubovoľného taktického príslušenstva.

Zbraň bola osadená obľúbenými diely od firmy SHS, ktorá sa už stala svetovým lídrom v odvetví upgrade AEG. Boli použité nasledujúce komponenty...

Vzduchotechnika od SHS:
CNC kovová hlava piestu s ložiskom
SHS kovová hlava valca G36

Záťažové diely od SHS:
Precízny piest s oceľovým hrebeňom
Rotačný vodič pružiny pre mechabox v. 3

Výkonové diely od SHS:
Pružina M130

A ostatné:
Tesná tryska AUG - 24,8 mm
Pozlátený T-Dean konektor
Univerzálny MOS FET spínací sada - typ štandard

Zbraň je osadená pružinou M130 a vďaka kvalitnej vzduchotechnike a dobré súosovosti je dosiahnuté výkone až 140 m/s. Zbraň je nadštandardne vybavená nízkoodporové silikónovou kabelážou a MOS FET spínačom, ktorý je u silných pružín bezpodmienečne nutný, ale často výrobcovia a predajcovia podceňovaný. Súčasťou balenia nie je nabíjačka ani akumulátor, doporučujeme doobjednať typy viď. záložka doporučené príslušenstvo. V balení je dodávaný vyterák a vysokokapacitný zásobník na 470 BB.
- upozornenie - Balenie neobsahuje akumulátor ani nabíjačku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Nie
Dĺžka vnútornej hlavne 247 mm
Dĺžka zbrane 500/718 mm
Doporučený akumulátor VB Li-Pol 11,1V/1300 mAh, 15C
Hmotnosť zbrane 2,7 kg
Konektor T-Dean
Ložiská 7 mm, klzné, kov
Odporúčané strelivo 0,25 - 0,28 g
Prevedenie Hop-Up nastaviteľný hop-up
Približný dostrel 70 m
Ráže 6 mm
Režim streľby safe/semi/auto
Typ motora Krátky záťažový
Úsťová rýchlosť nameraná 140 m/s [459 fps]
Varianta motora Krátky
Verzia mechaboxu zosilnený verzia 3 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 470 BB

Komentáre k produktu

18.10.2013 Re: Infis

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Urcite ano, ale budete cekat minimalne mesic, nez naskladnime zbrane z ciny, do kterych upgrade provadime.

14.10.2013 obědnávka

InfisInfis
Zdravim, chtěl bych se zeptat jestli by šlo si tuto krásku předobědnat

12.09.2013 Re: weno

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
G36C z kterych se tento CUSTOM stavi budou nejdriv za 2 mesice.

09.09.2013 dostupnost

wenoweno
zdravim, bude toto zbozi v blizke dobe skladem?

26.07.2013 ..

evolvedevolved
ďakujem

24.07.2013 Re: evolved

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Rozdil u pruzin je ve vyrobci, kvalite, cene a treba i realne tuhosti. Akumulator se do zbrane vejde. Zbrane CUSTOM obsahuji spoustu vylepseni, ktere spocivaji v upgrade dilech a prislusnych upravach (vice viz popisek v detailu zbozi). Na Vami uvedeny typ akumulatoru postaci tato nabijecka: http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=531 Pozadavky na vymenu pruziny je nutne uvest v poznamce u zavazne objednavky.

19.07.2013 Costume

evolvedevolved
Ok pružinu som si vybral tu za 90kč +cena za vymenu 200kč... A beteriu túto vlzie so do zbrane? http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=1676 aku nabijačku ktomu? Tato zbran obsahuje MOS FET a lepsie diely? K objednavke treba napíasť že sa požaduje výmena pružiny?

19.07.2013

evolvedevolved
Ktoru pružinu by ste mi odporučily? Aký je rozdiel medzi tou http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=1513 a tou? http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=355

Novinky a zľavy emailom