ASCU Gen.2 pre mechabox v. 2, zadné, Airsoft Syst.

ASCU (Airsoft Systems Control Unit) spínacie sada generácia 2 je moderné elektronické zariadenie, ktoré úplne nahrádza štandardné a zastarané spúšťacie kontakty u AEG zbraní. Snímacia častí dostáva informácie o stlačenie spúšte a o funkcii prerušovača režime streľby. Cez dátový kábel prechádza informácie do kontrolnej jednotky, pomocou ktorej je zbraň riadená a chránená. Pri dobre zvolenej zostave možno použiť na silné pružiny aj výkonné akumulátory.

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.

87,60 € s DPH

ASCU (Airsoft Systems Control Unit) spínacie sada generácia 2 je moderné elektronické zariadenie, ktoré úplne nahrádza štandardné a zastarané spúšťacie kontakty u AEG zbraní. Snímacia častí dostáva informácie o stlačenie spúšte a o funkcii prerušovača režime streľby. Cez dátový kábel prechádza informácie do kontrolnej jednotky, pomocou ktorej je zbraň riadená a chránená. Pri dobre zvolenej zostave možno použiť na silné pružiny aj výkonné akumulátory. Táto univerzálna sada je vhodná pre všetky modely zbraní s mechaboxem v. 2 a akumulátorom uloženým vzadu v pažbe. Balenie obsahuje všetky potrebné inštalačné komponenty a podrobný inštalačný návod.

Možné nastavenia režimu streľby:
1) semi + troch-ranná dávka a potom full auto
2) semi + full auto
3) semi + troch-ranná dávka
4) len semi

Výhody ASCU:
• Detekcia prázných zásobníkov v prípade pripojenia Ashu.
• Detekcia mechanickej poruchy v mechaboxu.
• Vždy sa dokončí celý cyklus otáčania kolies.
• Predlžuje životnosť pružiny.
• Rýchlejšie reakcie po stlačení spúšte.
• Realistický chod spúšte.
• Navýšenie kadencia streľby.
• Ochrana proti nadmernému podbitie všetkých akumulátora.
• Kompatibilný s Li-Pol, Li-Fe, NiMH a NiCd (7,2 - 12V).
• Detekcia spodnej hranice vybitia Li-Pol akumulátora.
• V prípade silného motora nie je nutná západka spätného chodu.
• Jednoduchá inštalácia.
• Programovanie jednotlivých módov pomocou spúšte.

Komentáre k produktu

04.06.2013 Re: Petr Vedra

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Na M140 do G&P nebude problem. Funkce hlidajici nadmerne podbijeni akumulatoru funguje tak, ze kdyz dojde na kritickou hranici, zmlkne cela zbran a dal nefunguje.

31.05.2013

Petr VedraPetr Vedra
Dobrý den, bude tento systém spínání fungovat i s pružinou 140 (mech.verII GaP) a jak je ošetřena pojistka pro baterie z NiMH článků? Děkuji.

18.04.2013 Re: hauk

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
V nejblizsi dobe urcite k naskladneni nedojde. I tato elektronika ma vsak vstup uzpusobeny na pripojeni Hop-Up komoroy ASHU.

15.04.2013 ASCU Gen.3 + ASHU

haukhauk
Budete mít v nabídce ASCU Gen.3 + ASHU, případně je tato verze ASCU kompatibilní s Hop-Up komorou ASHU?

07.03.2013 Re: Daemon4E

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Presne tak. Vyrobce udava i funkci ochrany li-pol pred extremnim podbitim. V praxi to funguje tak, ze zbran prestane fungovat. K pouziti Vam budou stacit uvedene veci a vhodna zbran pro tuto elektroniku :)

05.03.2013 Li-pol

Daemon4EDaemon4E
Mám pouze jednu skromnou, až trapnou otázku. Tím, že zakoupím tuto kabeláž, mám už vystaráno s ošetřením Li-pol baterií, myslím tím, nemusím kupovat alarm, baterie přestane při malém napětí díky kabeláži sama fungovat, je jakoby odříznutá od dalšího vybíjení ve zbrani? Ještě jinak. Stačilo by si namontovat tuto kabeláž, koupit Li-pol a nabíječku na Li-pol+ochranný obal a nemusím dále nic řešit? Mockrát děkuji za vaši odpověď :-)

Novinky a zľavy emailom