Univerzálna MOS FET spínacie sada, PWM regulátor, AirsoftGuns

Univerzálny MOS FET spínacej sada je moderné elektronické zariadenie, ktoré zabraňuje opaľovanie kontaktov u AEG zbraní, zvyšuje kadenciu zbrane a šetrí spotrebu akumulátora. Táto spínacia sada obsahuje dva výkonné MOS FET tranzistory s extrémnym prúdovým zaťažením (Ip = 680A). Zariadenie je vybavené aj špeciálnym obvodom bezstratové PWM regulácia kadencie (otáčok motora) v rozsahu 0 až 100%. Tým si vždy môžete nastaviť optimálnu kadenciu Vašej zbrane bez ohľadu na použitú pružinu, motor alebo akumulátor. Teraz už nič nestojí v ceste na použitie kvalitných, lacných, malých, ľahkých a výkonných akumulátorov Li-Pol 11,1V aj na slabšie pružiny.

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.

31,60 € s DPH

Univerzálny MOS FET spínacej sada je moderné elektronické zariadenie, ktoré zabraňuje opaľovanie kontaktov u AEG zbraní, zvyšuje kadenciu zbrane a šetrí spotrebu akumulátora. Táto spínacia sada obsahuje dva výkonné MOS FET tranzistory s extrémnym prúdovým zaťažením (Ip = 680A). Zariadenie je vybavené aj špeciálnym obvodom bezstratové PWM regulácia kadencie (otáčok motora) v rozsahu 0 až 100%. Tým si vždy môžete nastaviť optimálnu kadenciu Vašej zbrane bez ohľadu na použitú pružinu, motor alebo akumulátor. Teraz už nič nestojí v ceste na použitie kvalitných, lacných, malých, ľahkých a výkonných akumulátorov Li-Pol 11,1V aj na slabšie pružiny. Bez použitia alebo pri zlom nastavení regulátora by mohla byť kadencia tak vysoká, že by hrozilo poškodenie vnútorných dielov alebo by nemusela byť zaručená 100% funkcie podávania guličiek, ale s regulátorom toto nehrozí. Táto sada je vhodná pre vysoké prúdové zaťaženie a odporúčame ju inštalovať do všetkých zbraní s pružinou M90 - M170 v zodpovedajúcej konfigurácii a s použitím Li-Pol 11,1V akumulátora. Určené pre všetky modely zbraní, obsahuje všetky potrebné inštalačné komponenty a podrobný inštalačný návod.

PWM (pulse width modulation) regulátory sa používajú na reguláciu otáčok jednosmerných motorov. Jedná sa o regulácii využívajúce zmeny šírky prúdového impulzu do motora, tým sa líši od obyčajnej spojité regulácie prúdu, kde nedochádza len k znižovaniu prúdu ale aj napätia. Pri pulzný regulácii zostáva prúd aj napätie rovnaké, ale mení sa aktívne doba, keď prechádza prúd motorom. Motor takto regulovaný má väčšiu silu aj pri nižších otáčkach, ale hlavne je tento druh regulácie prakticky bezstratový, pretože tranzistor prechádza do úplne otvoreného stavu veľmi rýchlo. Keď je otvorený má veľmi malý odpor medzi C-E a tak nemajú straty kde vznikať.

Obsah balenia:
- MOS FET spínač s PWM regulátorom kadencie a silikónovou kabelážou 1 ks
- Zmršťovacia bužírka malá 2 ks
- Zmršťovacia bužírka veľká 2 ks
- Zmršťovacia bužírka extra-veľká 1 ks
- Konektor Fast-On veľký 2 ks (poistka)
- Konektor Fast-On malý 2 ks (motor)
- Veľká nožová poistka (autopoistky) 32V/30A 1 ks

Komentáre k produktu

07.04.2014 Re: matusmezes

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Doporucujeme klasicky MOS FET a odpovidajici prevod kol, pro dosazeni zdrave a bezproblemove kadence na finalni sestave.

02.04.2014 UPGRADE

matusmezesmatusmezes
Zdravím, mám doma AK-47 CM.042 všetko v základe. Na akcii mi namerali 335FPS, na AEG je to nič. Chcel by som tam hodiť nejake to upgrade a tu M130 pružinu tam dať nanovo + nejaký ten piest a par veci do mech. Používam dve 10,8V 1600mAh baterky a kadencia je taká že točné zásobníky nestihajú podávať. chcem sa spýtať či bude potreba si zakúpiť tento mosfet s regulatorom, aby som potom mohol tu kadenciu znížiť alebo stači obyčajný typu 3D, standar by som nechcel lebo dosť často streľam :) Vopred ďakujem.

01.08.2013 Re: StrongAir

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Moc nechapeme Vasi sestavu. Pokud chcete extremni kadenci, tak nema smysl davat zatezova kola. Dale netusime jakou realnou tuhost ma PDI 130%. Pokud je to stejne jako bezne M130, tak to neni na vysokorychlostni dily optimalni a musite si rict co vlastne chcete (vykon/kadenci). Doporucujeme dat M120, kola SHS 13:1, vysokorychlostni motorek, pist a i se slabsim akumulatorem bude kadence pres 30BB/s. Pokud chcete maximalni kadenci, tak nema smysl davat rozmerove vetsi PWM regulator. Ve Vasem pripade bude idealni MOS FET 3D.

30.07.2013 Kadence

StrongAirStrongAir
Dobrý den chtěl bych se zeptat , do zbraně hk 416 odsuď si chcu pořídít kabeláž s mosfetem,jenže v této zbrani je kabeláž uyvedena předpažbím a je tam silňě skřípnutá nejspíše má 0,4mm2 takže bych se chťel zeptat kudy bych ji měl vyvést(tuto) jestli okínkem nebo pilovat nebo komorou u zasobníku a ještě tuto zbraň mám na CQB takže tam kupuji shs vysokorychlortní,pist odlehčený shs,pružina pdi 130 procent ,lipo 11,1V a kola zatěž tak bych chtěl optat jakou byto mělo udělat kadenci jelikož ji chcu velikou :-) děkuji

20.05.2013 Re: Ratt

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
S Vami uvedenou setavou bude kadence mensi jak 15BB/s, takze zadny regulator nebude vubec nutny. Radeji doporucujeme kvalitni MOS FET s chadicem a vykonnymi tranzistory: http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=1829

19.05.2013 Kadence

RattRatt
Dobry den, chcem sa spytat ci pri pouziti vysokozatazoveho shs motoru, kolach SHS 32:1, M170 pruzine a LiPolke 11,1v 2200 20c je nutne pouzit aj regulator, alebo aka moze byt cca pri tom prevode kol a pruzine kadencia (nikde som nenasiel kolko ma ten motor otaciek)

19.03.2013 Re: martin...

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
PWM regulatory jsou primarne urcene na li-pol 11,1V. Nevidime duvod, proc by byl nutny na li-pol 7,4V s kterou bude nizka kadence. Z techto duvodu jsme to na Vami uvedeny akumulator ani dlouhodobe netestovali.

15.03.2013

Daemon4EDaemon4E
díky moc rozhodně pouvažuju nad těmito kabeli, ale půjdou až někdy příště, teď se chystám objednat za cca 6 tis. :D :D skompletovat si mech a potom juhu na brigadu vydelat na lipol a kabely :D

Novinky a zľavy emailom