Steyr AUG A3 RAS, gen. 2, Jing Gong, JG0450A

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modela Steyr AUG A3 RIS [AUG-3G, JG-0450A] od firmy Jing Gong.

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.
Pripravili sme pre vás možnosť sledovať jeho naskladnenie.

258,40 € s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modela Steyr AUG A3 RIS [AUG-3G, JG-0450A] od firmy Jing Gong. Táto moderne a pre niekoho možno futuristicky vyzerajúce útočná puška je z veľkej časti vyrobená z kvalitného a pevného polyméru. Z kovu je vonkajšia hlaveň s kompenzátorom na ústí, celá predná časť a RIS nadstavba predpažbie, ktorá umožňuje jednoduchú montáž zameriavača a ľubovoľného taktického príslušenstva. Pomer kovov a plastov je teda obdobný ako pri reálnej palné predlohe. Vďaka menej rozšírené koncepcii bull-pup (zásobníková šachta v priestore za spúšťou) je docielené dlhé hlavne aj pri zachovaní menších rozmerov celej zbrane, čo iste umožňuje lepšie využitie aj v menších priestoroch (CQB). Táto technológia sa ďalej premieta aj do celkovo príjemného vyváženie zbrane a teda aj výborného držanie, ako v ľavej, tak v pravej ruke.

Kovový zosilnený mechabox ver. III obsahuje kvalitná oceľová kolesá, guličková 7 mm ložiská, kovový rotačný vodič pružiny, pružinu na úrovni M130, silný záťažový motoriek, zosilnenú hlavu valca a protitlakovú hlavu piestu. V základe iste poteší aj presná Hop-Up komora a hlaveň bez dodatočných povrchových úprav s vnútorným priemerom 6,04 mm. Ďalšou veľkou výhodou je určite aj nízkoodporové káble so spínaním MOS FET, ktorý sa dodáva v zbrani už od výrobca. V balení je trafo-nabíjačka, akumulátor MINI 8,4V/1100 mAh (malý konektor), plastová sklopná mieridla na hornej RIS, vytierak na čistenie hlavne a vysokokapacitný zásobník na 330 BB (Hicap).

Najnovšie zbrane pod označením generácie 2. ponúkajú možnosť užívateľské regulácie výkonu. Špeciálny tŕň v mechaboxe umožňuje väčšie stlačenie alebo povolenia pružiny, a týmto sa výkon mení zhruba v rozmedzí 120-130 m/s. Regulácia sa vykonáva, po zložení gumové pätky pažby, pomocou skrutkovanie zasunutého imbus kľúča (2,5 mm) do otvoru v zadnej časti mechaboxe.
- upozornenie - V balení akumulátor a nabíjačka zadarmo.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Nie
Dĺžka vnútornej hlavne 509 mm
Dĺžka zbrane 780 mm
Doporučený akumulátor Typ Mini (8,4V)
Hmotnosť zbrane 3,50 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiská 7 mm, guličkové, kov
Odporúčané strelivo 0,25 - 0,28 g
Prevedenie Hop-Up nastaviteľný hop-up
Približný dostrel 65 m
Ráže 6 mm
Režim streľby safe/semi/auto
Typ motora Krátky záťažový
Úsťová rýchlosť udávaná výrobcom 130 m/s [427 fps]
Varianta motora Krátky
Verzia mechaboxu kovový verzia 3 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 330 BB

Komentáre k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Novinky a zľavy emailom