Steyr AUG A1 Military, gen. 2, OD, Jing Gong, JG0449A

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modela Steyr AUG A1 Military [AUG-2G, JG-0449A] v zelenošedej farbe od firmy Jing Gong.

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.
Pripravili sme pre vás možnosť sledovať jeho naskladnenie.

181,60 € s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modela Steyr AUG A1 Military [AUG-2G, JG-0449A] v zelenošedej farbe od firmy Jing Gong. Táto moderne a pre niekoho možno futuristicky vyzerajúca útočná puška je z veľkej časti vyrobená z kvalitného a pevného polyméru. Z kovu je vonkajšia hlaveň s kompenzátorom na ústí, celá predná časť s horným integrovaným puškohľadom (zoom 1,5x) a kryt výhozného okienka. Pomer kovov a plastov je teda obdobný ako pri reálnej palné predlohe. Vďaka menej rozšírené koncepcii bull-pup (zásobníková šachta v priestore za spúšťou) je docielené dlhé hlavne aj pri zachovaní menších rozmerov celej zbrane, čo iste umožňuje lepšie využitie aj v menších priestoroch (CQB). Táto technológia sa ďalej premieta aj do celkovo príjemného vyváženie zbrane a teda aj výborného držanie, ako v ľavej, tak v pravej ruke. Predná vertikálna rukoväť je možno sklopiť čiastočne alebo súbežne s hlavnou.

Kovový zosilnený mechabox ver. III obsahuje základná kovová kolesá, klzná 7 mm ložiská (kov), kovový rotačný vodič pružiny, mosadzný valec, pružinu na úrovni M120, plastovú hlavu valca a protitlakovú hlavu piestu. V základe iste poteší aj dobre riešená Hop-Up komora (plast) a hlaveň bez dodatočných povrchových úprav s vnútorným priemerom 6,08 mm. Súčasťou balenia je trafo-nabíjačka, akumulátor MINI 8,4V/1100 mAh (malý konektor), plastový vytierak na čistenie hlavne a vysokokapacitný zásobník na 330 BB (Hicap).

Najnovšie zbrane pod označením generácie 2. ponúkajú možnosť užívateľské regulácie výkonu. Špeciálny tŕň v mechaboxe umožňuje väčšie stlačenie alebo povolenie pružiny, a týmto sa výkon mení zhruba v rozmedzí 110-120 m/s. Regulácia sa vykonáva, po zložení gumové pätky pažby, pomocou skrutkovanie zasunutého imbus kľúča (2,5 mm) do otvoru v zadnej časti mechaboxe.
- upozornenie - V balení akumulátor a nabíjačka zadarmo.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Nie
Dĺžka vnútornej hlavne 509 mm
Dĺžka zbrane 805 mm
Doporučený akumulátor Typ Mini (8,4V)
Hmotnosť zbrane 3,80 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiská 7 mm, klzné, kov
Odporúčané strelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Prevedenie Hop-Up nastaviteľný hop-up
Približný dostrel 60 m
Ráže 6 mm
Režim streľby safe/semi/auto
Typ motora Krátky záťažový
Úsťová rýchlosť udávaná výrobcom 120 m/s [394 fps]
Varianta motora Krátky
Verzia mechaboxu kovový verzia 3 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 330 BB

Komentáre k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Novinky a zľavy emailom