Ochranné okuliare ICE 3-LS, lite version, set, ESS

Ochranné strelecké okuliare ESS ICE 3LS (lite vision) v taktickom sete. Ultra ľahká konštrukcia z plastu a dobre tvarovaný nosník zaručujú vysoký komfort aj pri dlhodobom nosení.

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.
Pripravili sme pre vás možnosť sledovať jeho naskladnenie.

34,00 € s DPH

Ochranné strelecké okuliare ESS ICE 3-LS (lite vision) v taktickom sete. Ultra ľahká konštrukcia z plastu a dobre tvarovaný nosník zaručujú vysoký komfort aj pri dlhodobom nosení. Praktické prepravné puzdro s karabínou a otvorom na opasok obsahuje tri typy rôzne sfarbených zorníkov pre ľubovoľné svetelné podmienky (žltý, číry, tmavý), samoleštiací sáčok proti poškriabaniu a istiace gumičku zamedzujúce nechcenému spadnutiu okuliarov. Súčasťou setu je aj vložný korekčný rámček, ktorý je určený pre osadenie dioptrickými šošovkami. Tovar bol zakúpený vo výpredaji, ale je nové a nepoškodené. Kompletnosť každého balenia je kontrolovaná pred odoslaním.

Lite version je cenovo prijateľnejšie variant okuliarov, ktoré nemajú možnosť individuálne nastavenie tvaru nožičiek. Ďalším nepatrným rozdielom je inak tvarovaný priezor s hrúbkou 1,8 mm.

Komentáre k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Avatar
Petr Gajdoš, 13. 01. 2016

Avatar
Jaroslav Novotný, 04. 05. 2016

Vynikající brýle za parádní cenu.

Avatar
Vojtěch Neumann, 23. 06. 2016

Avatar
Marek Kubička, 09. 08. 2016

Novinky a zľavy emailom