Ochranné okuliare ESS CROSSBOW, set, ESS

Ochranné strelecké okuliare ESS CROSSBOW v taktickom sete. Ultra ľahká konštrukcia z pevného plastu zaručuje vysoký komfort aj pri dlhodobom nosení. Pevné prepravné puzdro obsahuje tri typy rôzne zafarbených skiel (pre rôzne svetelné podmienky), samoleštiací sáčok proti poškriabaniu a istiace gumičku zamedzujúce nechcenému spadnutiu okuliarov. Súčasťou setu je aj vložný korekčný rámček, ktorý je určený pre osadenie dioptrickými šošovkami.

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.
Pripravili sme pre vás možnosť sledovať jeho naskladnenie.

63,60 € s DPH

Ochranné strelecké okuliare ESS CROSSBOW v taktickom sete. Ultra ľahká konštrukcia z pevného plastu zaručuje vysoký komfort aj pri dlhodobom nosení. Okuliare ponúka vďaka svojim ojedinelým vlastnostiam balistických okuliarov výnimočnú ochranu očí pre každého vojaka, policajta, príslušníka zásahovej jednotky, záchranára alebo športovca. Vynikajú tiež moderným dizajnom a dostatočne ochránený proti poškodeniu, akým je napr. Poškriabanie rámikov alebo skiel. Pevné prepravné puzdro obsahuje tri typy rôzne zafarbených skiel (pre rôzne svetelné podmienky - číry, žltý a tmavý/dymový), samoleštiací sáčok proti poškriabaniu a istiace gumičku zamedzujúce nechcenému spadnutiu okuliarov. Súčasťou setu je aj vložný korekčný rámček, ktorý je určený pre osadenie dioptrickými šošovkami. Tovar bol zakúpený vo výpredaji, ale je nové a nepoškodené. Kompletnosť každého balenia je kontrolovaná pred odoslaním.

Komentáre k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Avatar
Robert Patrik, 06. 07. 2015

Avatar
Petr Nekola, 14. 08. 2015

Zboží doporučuji, bohužel mi tvarově nevyhovuje. Cvok se utrhl po druhém odcvaknutí. Celkově brýle doporučuji, avšak nedoporučuji kupovat v tomto obchodu.

Avatar
Jakub Jareš, 17. 09. 2015

Levná čínská kopie.

Avatar
Libor Jedlik, 17. 09. 2015

Podle mě origa, porovnával jsem je s těmi z armády. Brýle mi sedí a jsou super.

Avatar
Peter Čačko, 30. 09. 2015

Avatar
Jozef Kukuda, 29. 03. 2016

Novinky a zľavy emailom