M4 Keymod, 11,5 Inch, Black, Cyma, CM.068B

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu M4 Keymod [CM.068B] s kovovým telom a vonkajšou hlavňou s dĺžkou 11,5 palca, ktorá je zakončená oceľovým kompenzátorom.

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.
Pripravili sme pre vás možnosť sledovať jeho naskladnenie.

179,60 € s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu M4 Keymod [CM.068B] s kovovým telom a vonkajšou hlavňou s dĺžkou 11,5 palca, ktorá je zakončená oceľovým kompenzátorom. Čoraz obľúbenejšia značka Cyma sa po úspešných verziách zbraní AK a MP5 pustila aj do kompletnej série populárnych zbraní typu M16/M4. Svojim spracovaním táto značka opäť nesklamala a vďaka tomu si aj naďalej udržiava svoju popularitu aj u širokej airsoftovej verejnosti.

Zbraň pochádza z najnovšej edície, ktorá má nanovo spracované telo s funkčným vyhadzujúcim okienkom, ťahadlom závera a plechovou imitáciou závera. Ďalšie modifikácie pre lepšiu manipuláciu, napr. aj v rukaviciach, sú zväčšený lučík, vyšší prepínač režimu streľby a obojstranný vypúšťač zásobníka s prístupnejšími tlačidlami. Moderný typ M4 s kovovým Keymod/URX4 predpažbím, taktickou zásuvnou pažbou Crane (6 polôh nastavenia), MOE pištoľovou pažbičkou a sklopnými mieridlami KAC, medzi ktoré je možné pripevniť rôzne optiky alebo kolimátory. Na prichytenie popruhu slúži obojstranné oceľové pútko medzi telom a trubicou pažby.

Kovový zosilnený mechabox obsahuje kvalitné oceľové kolesá, precízna klzné 8 mm ložiská (cross slot), pružinu na úrovni M125, kovový tŕň pružiny s ložiskom, zosilnenú hlavu valca a protitlakovú hlavu piestu. V základe vás istotne poteší aj jednodielna kovová Hop-Up komora a hlaveň bez dodatočných povrchových úprav s vnútorným priemerom 6,08 mm. Súčasťou balenia je nabíjačka, akumulátor 8,4V/1200 mAh (malý konektor), plastová tyč na čistenie hlavne a vysokokapacitný PMAG zásobník na 400 BB (Hicap).
- upozornenie - V balení akumulátor a nabíjačka zadarmo.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Nie
Dĺžka vnútornej hlavne 285 mm
Dĺžka zbrane 755/840 mm
Doporučený akumulátor Typ CQB (9,6V/1600 mAh)
Hmotnosť zbrane 2,76 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiská 8 mm, klzné, kov
Odporúčané strelivo 0,23 - 0,25 - 0,28 g
Prevedenie Hop-Up nastaviteľný hop-up
Približný dostrel 68 m
Ráže 6 mm
Režim streľby safe/semi/auto
Typ motora Dlhý záťažový
Úsťová rýchlosť nameraná 135 m/s [443 fps]
Úsťová rýchlosť udávaná výrobcom 130 m/s [427 fps]
Varianta motora Dlhý
Verzia mechaboxu zosilnený verzia 2 (8 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 400 BB

Komentáre k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Novinky a zľavy emailom