LR 300, A&K
Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu LR 300 [A&K].Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu LR 300 [A&K] s kovovým telom a hlavné. Zbraň pochádza z najnovšej edície, ktorá má skvele prepracované modifikovanej telo a kovovou bočne sklopnou pažbou s oceľovým kĺbom. Dlhá verzia s plastovým predpažbím, ergonomickú pažbičkou a odnímateľným zadným mieridlom, na ktorého miesto je možné pripevniť rôzne optiky alebo kolimátory.
Kovový zosilnený mechabox obsahuje kvalitné oceľové kolesá, precízne guličkové 7 mm ložiská, pružinu na úrovni M125, vodič pružiny s ložiskom, zosilnenou hlavu valca a protitlakovú hlavu piestu. V základe iste poteší aj jednodielna kovová Hop-Up komora. Súčasťou balenia je nabíjačka, akumulátor 9,6V/1200 mAh (malý konektor), dva QD úchyty na popruh, vytierak a vysokokapacitné predĺžený zásobník na 450 BB.
Ponuku odporúčaného airsoft príslušenstva, zoznam parametrov a ďalšie užitočné informácie k produktu LR 300, A&K nájdete v záložkách.
| - upozornenie - | V balení akumulátor a nabíjačka zadarmo. |
|---|---|
| AEG varianta (EBB/NBB) | NBB |
| BlowBack | Nie |
| Dĺžka vnútornej hlavne | 363 mm |
| Dĺžka zbrane | 920/690 mm |
| Doporučený akumulátor | Typ CQB (9,6V/1600 mAh) |
| Hmotnosť zbrane | 3,0 kg |
| Konektor | Tamiya Mini |
| Ložiská | 7 mm, guličkové, kov |
| Odporúčané strelivo | 0,25 - 0,28 g |
| Prevedenie Hop-Up | nastaviteľný hop-up |
| Približný dostrel | 68 m |
| Ráže | 6 mm |
| Režim streľby | safe/semi/auto |
| Spínanie spúšte | mechanické |
| Typ motora | Dlhý záťažový |
| Úsťová rýchlosť nameraná | 135 m/s [443 fps] |
| Úsťová rýchlosť udávaná výrobcom | 130 m/s [427 fps] |
| Varianta motora | Dlhý |
| Verzia mechaboxu | zosilnený verzia 2 (7 mm) |
| Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) | hi-cap |
| Zásobník kapacita | 450 BB |
Komentáre k produktu
Pridávať komentáre môžu iba prihlásení používatelia. Prihlásiť sa
AirsoftGuns s.r.o.