• Novinka

Colt M1911, Black, RIS, GBB, WE

Plynová airsoftová zbraň so systémom Blow Back. Celokovová replika modela Colt M1911 RIS od firmy WE. Známy model služobné pištole, ktorý je v ostrom prevedení a rôznych modernizáciách stále zavedený vo výzbroji US ARMY.

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.

97,60 € s DPH

Plynová airsoftová zbraň so systémom Blow Back. Celokovová replika modelu Colt M1911 RIS od firmy WE. Známy model služobnej pištole, ktorý je v ostrom prevedení a rôznych modernizáciách stále zavedený vo výzbroji US ARMY. Pištoľ pre civilný trh je často označovaná ako Government. Oba tieto full-size modely sú preslávené rovnakú kalibrov .45 ACP v jednoradom zásobníku. Airsoftová replika toto plne zachováva, takže zásobník je taktiež realisticky úzky a jednoradový - avšak na 6 mm plastové guľôčky. Ako každá GBB pištole má okrem iného realistickú rozborku, záchyt záveru, poistku záveru a funkčné dlaňovú/úchopovou poistku na rukoväti. Príjemnému a istému držanie napomáha vyššiu hmotnosť celého modelu a dômyselne zdrsnené črienky na povrchu pažbička. Kovová lišta pred lučíkom ponúka jednoduchú montáž taktického príslušenstva. Záver je osadený mieridlami typu NOVAKs, ktoré majú bielo zvýraznené body pre rýchlejšie a pohodlnejšie zamierenie.

Z dôvodu pohyblivého záveru je nutné vykonávať pravidelnú užívateľskú rozborku. Zbraň teda starostlivo čistiť, mazať klzné plochy a všetky tesniace o-krúžky vo ventiloch. K tomuto sú najvhodnejšie silikónový olej a vazelína, ktoré nájdete v karte príslušenstvo. Len takto bude zaistená správna a spoľahlivá funkcia prebíjanie v samonabíjecím režime. Z dôvodov uvedených vyššie sa GBB pištole najčastejšie používajú u zapálených ,,military" airsoft jednotiek. Obľubu získali aj u jednotlivcov, ktorí chcú bezpečne trénovať manipuláciu a streľbu sa zbraní tzn. aj mimo priestor strelnice

BlowBack Áno, plynový
Dĺžka vnútornej hlavne 115 mm
Dĺžka zbrane 220 mm
Hmotnosť zbrane 0,92 kg
Hnací plyn GreenGas
Odporúčané strelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Plynovky varianta (GBB/GNB) GBB
Prevedenie Hop-Up nastaviteľný hop-up
Približný dostrel 50 m
Ráže 6 mm
Režim streľby safe/semi
Úsťová rýchlosť nameraná 100 m/s [328 fps]
Úsťová rýchlosť udávaná výrobcom 90 m/s [295 fps]
Zásobník kapacita 16 BB

Komentáre k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Novinky a zľavy emailom