• Novinka

Colt M1911, Black, RIS, GBB, WE

Plynová airsoftová zbraň so systémom Blow Back. Celokovová replika modela Colt M1911 RIS od firmy WE. Známy model služobné pištole, ktorý je v ostrom prevedení a rôznych modernizáciách stále zavedený vo výzbroji US ARMY.

Skladom > 5 ks Dátum doručenie

97,60 € s DPH

Nákupom tohto produktu získate 98 kreditov.

Viac informácií

Plynová airsoftová zbraň so systémom Blow Back. Celokovová replika modelu Colt M1911 RIS od firmy WE. Známy model služobnej pištole, ktorý je v ostrom prevedení a rôznych modernizáciách stále zavedený vo výzbroji US ARMY. Pištoľ pre civilný trh je často označovaná ako Government. Oba tieto full-size modely sú preslávené rovnakú kalibrov .45 ACP v jednoradom zásobníku. Airsoftová replika toto plne zachováva, takže zásobník je taktiež realisticky úzky a jednoradový - avšak na 6 mm plastové guľôčky. Ako každá GBB pištole má okrem iného realistickú rozborku, záchyt záveru, poistku záveru a funkčné dlaňovú/úchopovou poistku na rukoväti. Príjemnému a istému držanie napomáha vyššiu hmotnosť celého modelu a dômyselne zdrsnené črienky na povrchu pažbička. Kovová lišta pred lučíkom ponúka jednoduchú montáž taktického príslušenstva. Záver je osadený mieridlami typu NOVAKs, ktoré majú bielo zvýraznené body pre rýchlejšie a pohodlnejšie zamierenie.

Z dôvodu pohyblivého záveru je nutné vykonávať pravidelnú užívateľskú rozborku. Zbraň teda starostlivo čistiť, mazať klzné plochy a všetky tesniace o-krúžky vo ventiloch. K tomuto sú najvhodnejšie silikónový olej a vazelína, ktoré nájdete v karte príslušenstvo. Len takto bude zaistená správna a spoľahlivá funkcia prebíjanie v samonabíjecím režime. Z dôvodov uvedených vyššie sa GBB pištole najčastejšie používajú u zapálených ,,military" airsoft jednotiek. Obľubu získali aj u jednotlivcov, ktorí chcú bezpečne trénovať manipuláciu a streľbu sa zbraní tzn. aj mimo priestor strelnice

BlowBack Áno, plynový
Dĺžka vnútornej hlavne 115 mm
Dĺžka zbrane 220 mm
Hmotnosť zbrane 0,92 kg
Hnací plyn GreenGas
Odporúčané strelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Plynovky varianta (GBB/GNB) GBB
Prevedenie Hop-Up nastaviteľný hop-up
Približný dostrel 50 m
Ráže 6 mm
Režim streľby safe/semi
Úsťová rýchlosť nameraná 100 m/s [328 fps]
Úsťová rýchlosť udávaná výrobcom 90 m/s [295 fps]
Zásobník kapacita 16 BB

Komentáre k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Novinky a zľavy emailom