Plyn Brut Sniper Gas, Abbey

Hnací plyn Brut Sniper Gas je najsilnejší z rady plynov od firmy Abbey. Ponúka najvyššiu výstupný tlak a zároveň ide o "suchý" typ plynu bez ďalších mazadiel. Podľa výrobcu sa absencia mazivá pozitívne podieľa na väčšom výkone a značnom náraste presnosti (lepšie funkcie hop-up efektu). Hmotnosť samotného plynu v nádobe je 340g. Zámerne neuvádzame objem plynu, pretože pre zistenie množstva je tento údaj absolútne nezmyselný. Primárne je tento plyn výrobcom určený pre výkonné pušky a GBB automaty.

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.

12,00 € s DPH

Hnací plyn Brut Sniper GAS je najsilnejší z rady plynov od firmy Abbey. Ponúka najvyššiu výstupný tlak a zároveň ide o "suchý" typ plynu bez ďalších mazadiel. Podľa výrobcu sa absencia mazivá pozitívne podieľa na väčšom výkone a značnom náraste presnosti (lepšie funkcie Hop-Up efektu). Z dôvodu jeho špecifických vlastností je obzvlášť dôležité dôkladne mazať všetky tesnenia a ďalšie funkčné diely plynové zbrane. Hmotnosť samotného plynu v nádobe je 340g. Zámerne neuvádzame objem plynu, pretože pre zistenie množstva je tento údaj absolútne nezmyselný. Primárne je tento plyn výrobcom určený pre výkonné pušky a GBB automaty. Ďalej je možné využitie aj pri plynových Blow Back zbraní s kovovým záverom od firiem KSC/KWA, KJ Works, WE a ChinaGun pre dosiahnutie ešte vyššieho výkonu. Ako je už u značky Abbey zvykom, všetky fľaše sú opatrené polymérovou plniace tryskou, ktorá zamedzuje väčšiemu unikanie plynu pri prepúšťaní a minimalizuje poškodenie plniaceho ventilu.

Rozmery tlakovej fľaše: 285x66 mm (výška x priemer)

Upozornenie:
• Fľaša s hnacím plynom je pod tlakom!
• Nevystavujte teplu (nad 50°C) a priamemu slnečnému žiareniu!
• Plyn je extrémne horľavý, nefajčite pri používaní!
• Používajte len vonku alebo v dobre vetraných miestnostiach, plyn nevdychujte!
• Uchovávajte mimo dosahu detí.
• Plynové fľaše nemožno znovu plniť, po spotrebovaní patrí do nebezpečného odpadu.

Komentáre k produktu

12.03.2014 Re:

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
4ID: O-krouzky u ventilku na zasobniku je dobre mazat pravidelne s kazdym plynem. V pripade tohoto "sucheho" bude prokapavani olejem jeste o neco castejsi... Zergs: Plyn je nepatrne silnejsi.

09.03.2014 Plyn Ultrair Power Gas

ZergsZergs
Je tento plyn silnější než plyn Ultrair Power Gas?

26.02.2014

4ID4ID
Dobrý den, chci se zeptat jestli nebude dochazet k vysušování o-kroužku v zásobníku zbraně pokud bude použit tento "suchý" plyn? Popř. jak doporučujete pak promazavat tesnění například u zásobníku u Well G96 ? Děkuji za odpověď.

Avatar
Miroslav Šudoma, 21. 12. 2015

V popisu je uveden jako nejsilnější - BRUT - varianta,ale mě přijde slabší,spíš lepší medium. Možná v automatu GBB dává vyšší výkony,ale v opakovací pušce WELL zklamal mé očekávání. Proto mu dávám jako velmi dobrý.

Avatar
Miloš Vendera, 24. 02. 2016

Avatar
karel ruzicka, 24. 03. 2016

Avatar
Gergely Dósa, 30. 08. 2017

Novinky a zľavy emailom