Power Custom M4 SOPMOD, 160 m/s, AirsoftGuns, BY-039, BI-3981M

Profesionálne upgradovania Power Custom verzia elektrické airsoftové zbrane M4 SOPMOD [BY-039/BI-3981] s výkonom až 160 m/s. Nejde o štandardný sériovú výrobu v Číne alebo na Taiwane, kde nie je možné zbraniam venovať toľko času a starostlivosti. Upgrade bol vykonaný servisom našej firmy, ktorý v tomto smere má viac ako desaťročné skúsenosti a možno už desiatku tisíc spokojných zákazníkov. Označenie Power Custom napovedá, že zbraň bola zostavená najmä s vysokým dôrazom na vysoký výkon zbrane. Konfigurácia zodpovedá požiadavkám na maximálny výkon, vysokú kadenciu, dobrú životnosť a spoľahlivosť.

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.

434,00 € s DPH

Profesionálne upgradovania Power Custom verzia elektrické airsoftové zbrane M4 SOPMOD [BY-039/BI-3981] s výkonom až 160 m/s. Nejde o štandardný sériovú výrobu v Číne alebo na Taiwane, kde nie je možné zbraniam venovať toľko času a starostlivosti. Upgrade bol vykonaný servisom našej firmy, ktorý v tomto smere má viac ako desaťročné skúsenosti a možno už desiatku tisíc spokojných zákazníkov.

Označenie Power Custom napovedá, že zbraň bola zostavená najmä s vysokým dôrazom na vysoký výkon zbrane. Konfigurácia zodpovedá požiadavkám na maximálny výkon, vysokú kadenciu, dobrú životnosť a spoľahlivosť. Táto celokovová zbraň pochádza z najnovšej edície, ktorá má novo spracované kovové telo s funkčným výhozným okienkom. Modernejšie typ M4 s kovovým RIS predpažbím, taktickú zásuvnou Crane stock pažbou (6 polôh nastavenia) a odnímateľným zadným mieridlom, na jej miesto je možné pripevniť rôzne optiky alebo kolimátory.

Zbraň bola osadená obľúbenými diely od firmy SHS, ktorá sa už stala svetovým lídrom v odvetví upgrade AEG. Boli použité nasledujúce komponenty...

Kompletné vzduchotechnika od SHS:
CNC kovová hlava piestu s ložiskom
SHS kovová hlava valca M4
Leštený nerezový valec M4
Hliníková tryska M16/M4 - 21,5 mm

Záťažové diely od SHS:
Precízny piest s oceľovým hrebeňom
Sada kolies so šikmými zubami - super záťažová (100:300)
Rotačný vodič pružiny pre mechabox v. 2
Kovové klzné ložiská 7 mm

Výkonové diely od SHS:
Dlhý motor SHS - vysokozáťažový
Pružina M140
Presná 6,03 mm hlaveň

A ostatné:
Silikónová Hop-Up gumička Systema
Spomaľovacie vačka SHS
Kovový Hop-Up set M16/M4
Pozlátený T-Dean konektor
Univerzálny MOS FET spínací sada - typ štandard

Pôvodný kovový zosilnený mechabox bol štandardne vybavený rádiusy a kovová komora zbrane bola vzopretí gumovými o-krúžky, čo má za účel zabránenie predčasného prasknutia mechaboxu. Tento problém sa totiž objavuje pomerne často u domácich upgrade a u zbraní sériovo vyrobenými v Číne alebo na Taiwane a osadenými silnou pružinou. Zbraň je osadená pružinou M140 a vďaka kvalitnej vzduchotechnike a dobré súosovosti je dosiahnuté výkone až 160 m/s. Zbraň je nadštandardne vybavená nízkoodporové silikónovou kabelážou a MOS FET spínačom, ktorý je u silných pružín bezpodmienečne nutný, ale často výrobcovia a predajcovia podceňovaný. Súčasťou balenia nie je nabíjačka ani akumulátor, doporučujeme doobjednať typy viď. záložka doporučené príslušenstvo. V balení je dodávaný taktický popruh, vytierak, vysokokapacitný zásobník na 300 BB, taktická rukoväť a 2ks krytiek na RIS lišty.
- upozornenie - Balenie neobsahuje akumulátor ani nabíjačku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Nie
Dĺžka vnútornej hlavne 363 mm
Dĺžka zbrane 885/800 mm
Doporučený akumulátor VB Li-Pol 11,1V/2000 mAh, 15C, CQB
Hmotnosť zbrane 3,0 kg
Konektor T-Dean
Ložiská 7 mm, klzné, kov
Odporúčané strelivo 0,28 - 0,30 g
Prevedenie Hop-Up nastaviteľný hop-up
Približný dostrel 80 m
Ráže 6 mm
Režim streľby safe/semi/auto
Typ motora Dlhý SHS - vysokozáťažový
Úsťová rýchlosť nameraná 160 m/s [525 fps]
Varianta motora Dlhý
Verzia mechaboxu zosilnený verzia 2 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 300 BB

Komentáre k produktu

19.11.2014 Re: m16klus

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Urcite to mozne je a puvodni mechabox by to nejaky cas mel pri spravnem zapreni vydrzet. Az by proste praskl, vlozil by se CNC a bylo by vystarano. Ostatni dily jsou dimenzovane tak, ze jsou pouzitelne i na tuzsi pruzine, ale opet se snizi zivotnost a navysi opotrebeni. Otazkou je, zda Vam to za tech par m/s stoji. Dostrel se navysi minimalne a dily budou dostavat zabrat. Rozdil v bojove efektivite vyuziti bude vpodstate neznatelny...

17.11.2014

m16klusm16klus
Dobry den. Tak me napada...nechal si u vas uz nekdo do zbrani tohoto typu instalovat o rad silnejsi pruzinu do puvodnih mechaboxu? Jak by na tom podle vas tento mechac byl pri pruzine shs 150? Samozrejme bych zbran nerozebiral ani nehral pod 10 stupnu...Urcite je tady moznost dat rovnou cnc hlinikovy mechac, ale ptam se at mam jistotu a vim s jakymi pozadavky vam v budoucnu posilat tuto zbran na upgrade. Protoze vic nez 150 pruzinu do toho davat nikdy nebudu..a pokud by to tahal alespon rok mechac od D-boys, nechal bych ho tam. Dekuji za odpoved.

14.11.2014

m16klusm16klus
Tak to jste me neskutecne potesili :) Pod 10 Stupnu nehraju, takze v pohode :)

14.11.2014 Re: m16klus

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Nejakych par kusu to bylo, ale v poctu prodanych CUSTOMU je toto cislo naprosto zanedbatelne, coz nas opravdu tesi :) Nejcasteji problemy byly zpusobene bohuzel i samotnymi majiteli, kdyz si zbran rozdali a pote spatne sesadili (malo zapreli komoru oproti celu mechaboxu). Dalsim vinikem v pripade praskani jsou hlavne nizke teploty, takze slitinove dily krehnou a praskaji. Pres leto takove veci vpodstate neresime...

14.11.2014

m16klusm16klus
Dobry den, chtel bych se zeptat kolik jste za dobu, co vyrabite zbrane power custom zaznamenali prasklych mechaboxu?

03.11.2014 Re: m16klus

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Pokud Vam nebude vadit celkove delsi zbran, tak delsi hlaven bude streleckym vlastnostem jiste prinosem. Vyuzije se hlavne v pripade akcelerace tezsich kulicek. Moznosti je treba i kompromis, takze hlaven o delce AK (455 mm) a zbytek ponechat na utlumeni vychazejicich razu z hlavne.

02.11.2014 upgrade

m16klusm16klus
Dobrý den, v nejblizsi dobe mi prijde tato zbran a z duvodu dlouhodobe zivotnosti si cca do pul roku necham nainstalovat cnc 9mm mechac a pritom i m150 pruzinu. Urcite chci vymenit i hlaven za pdi 6,01 a ma otazka zni: na zbrani budu mit tlumic a proto se mi naskyta moznost do nej pretahnout hlaven pro aug pdi 520mm. Myslite, ze bude znatelny rozdil mezi pdi 520mm a 375mm? u delsi hlavne samozreme pocitam i s instalaci valce pro m16. Ptam se, protoze si myslim, ze pri tak malem prumeru jako ma pdi (6,01mm) je podle me rozdil cca 150mm v delce hlavne temer neznatelny. Radeji bych vyuzil tlumiciho efektu tlumice s delkou hlavne 375mm, nez mit protazenou hlaven az na konec tlumice, ovsem kdyby pouziti hlavne pro aug prineslo znatelne vetsi dostrel a mensi rozptyl, tlumici efekt bych ozelel :) Dekuji za vas nazor :)

02.09.2014 Re: Susteczk

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Doporucujeme li-pol bateri viz popisek v detailu zbozi. S danou li-pol je kadence okolo 20 BB/s . http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=1677

Avatar
Aleš Prank, 11. 02. 2015

Nejlepší volba. Naprostá parádička!

Avatar
Martin Jelínek, 11. 02. 2015

Brutální výkon a dostřel. Neměnil bych.

Avatar
Jan Gřešek, 02. 03. 2015

Myslím ze za tu cenu super kver:) ma drobné mouchy šle to uz si každy doladi:))za me palec nahoru:)

Avatar
Marek Hůlka, 10. 05. 2015

Neměnil bych...

Avatar
Jiří Kubát, 05. 10. 2015

Avatar
Jiří Bednář, 06. 06. 2016

Novinky a zľavy emailom