Nerezová 6,05 mm hlaveň VSR-10, AEG, long, 554 mm, PDI

Precízne nerezová 6,05 mm hlaveň PDI pre zbrane typu VSR-10 - predĺžená verzia - dĺžka 554 mm. Presná a tvrdá hlaveň z leštenej nerezovej ocele SUS304 v tomto konkrétnom priemere ponúka ideálny pomer medzi zvýšením výkonu a zlepšením presnosti streľby. Hlaveň je bez akejkoľvek dodatočnej povrchovej úpravy, ktorá je u presných hlavných nežiadúce, pretože môže dôjsť k nerovnomernému pokrytie povrchu, čo má za následok zníženie presnosti.

Skladom 1-3 ks Dátum doručenie

126,40 € s DPH

Nákupom tohto produktu získate 126 kreditov.

Viac informácií
Precízne nerezová 6,05 mm hlaveň PDI pre zbrane typu VSR-10 - predĺžená verzia - dĺžka 554 mm. Presná a tvrdá hlaveň z leštenej nerezovej ocele SUS304 v tomto konkrétnom priemere ponúka ideálny pomer medzi zvýšením výkonu a zlepšením presnosti streľby. Hlaveň je bez akejkoľvek dodatočnej povrchovej úpravy, ktorá je u presných hlavení nežiadúce, pretože môže dôjsť k nerovnomernému pokrytie povrchu, čo má za následok zníženie presnosti. Hlaveň je vyrobená technológiou studeného kovanie, ktorá sa používa aj na výrobu hlavní palných zbraní. Ide o presnú japonskú výrobu s výrobnou toleranciou +/- 0,002 mm.

Pre použitie tejto hlavne je nutné inštalovať aj kovový Hop-Up set pre VSR-10 od firmy PDI, ktorý využíva štandardné AEG Hop-Up gumičky . Tento upgrade diel je za rovnakých podmienok použiteľný aj pre lacnejšie čínske pušky BAR-10 alebo MB02, MB03 a MB07 od firmy Well/Warrior. Upgrade diel je tiež vhodný do AEG zbraní s obdobnou alebo kratšou dĺžkou vnútornej hlavne a so štandardným typom Hop-Up komory/gumičky. S predlžovaním vnútornej hlavne oproti základnej sa musí zohľadniť aj typ a objem valca v mechaboxu zbrane. Vyčnievajúce koniec z ústia vonkajšej hlavne sa najčastejšie schováva do tlmiče hluku výstrelu.

Vnútorná presná hlaveň je upgrade diel, ktorý spolu s vhodnou Hop-Up gumičkou zásadne ovplyvňuje presnosť a čiastočne aj celkový výkon/dostrel zbrane. Čím menší vnútorný priemer, tým zákonite dochádza k lepšiemu utesnenie guľôčky. Zároveň sú však kladené vyššie nároky na pravidelné čistenie a použitie iba kvalitného streliva (napr. guľôčky BLS). V opačnom prípade môže dochádzať k zníženiu úsťovej rýchlosti alebo aj k nechcenému „pridusenie" celej zbrane. Pri výbere hlavne neberte prosím do úvahy iba vnútorný priemer a čo najnižšiu cenu. Dôležitým faktorom je aj postup a spôsob výroby, typ povrchovej úpravy, materiál a samotná značka výrobca alebo aj krajiny pôvodu.

Komentáre k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Novinky a zľavy emailom