L96 AWS7 RIS, Black, nožičky, optika, Well, MB4407D

Manuálna airsoftová zbraň. Replika modela L96 AWS7 RIS [MB4407D] s plastovým pažbením v čiernej farbe. V tomto sete nájdete výškovo nastaviteľnou dvojnožku a kvalitný optický zameriavač.

Skladom > 5 ks Dátum doručenie

154,00 € s DPH

Nákupom tohto produktu získate 154 kreditov.

Viac informácií
Manuálna airsoftová zbraň. Replika modela L96 AWS7 RIS [MB4407D] s plastovým pažbením v čiernej farbe sa vyznačuje predovšetkým neobvyklým spracovaním samotnej pažby, ktorú je možné aj bočne sklopiť. Tiež možno pohodlne nastavovať lícnicu a celkovú dĺžku pažby pre ešte lepšie mierenie. Dlhá voľne uložená hlaveň s kanelováním je celokovová a vyrobená na presných CNC strojoch. Ústí hlavne už na prvý pohľad zaujme špecifickým kompenzátorom. Táto veľmi modernizovaná verzia pušky s pištoľovou pažbičkou už v základe ponúka pútka na popruh a veľké množstvo dlhých montážnych RIS líšt pre jednoduché pripevnenie optického zameriavača alebo ďalšieho taktického príslušenstva. V celkovej cene je započítaná aj výškovo nastaviteľná/sklopná dvojnožka, predné triple rail blok a kvalitná optika 3-9x40 s montážou. Balenie ďalej obsahuje rýchloplnička, vyrážač guličiek, popruh a zásobník reálneho vzhľadu s kapacitou 40 guličiek.

Upozornenie: Zbraň je presnou kópiou pušky Tokyo Marui L96 AWS a využíva teda rozmerovo iné upgrade diely, než bežne rozšírené systémy L96 (APS-2 Typ 96, MB01) alebo VSR-10. Spúšťový mechanizmus, valec, piest, pružina atď. Musia byť určené len pre konkrétne systém AWS.

Poznámka: Nové série zbraní môžu byť dodávané s výkonovým obmedzovačom, ktorý je naskrutkovaný v tryske hlavy valca. Udávaného maximálneho výkonu možno dosiahnuť až po odstránení tohto obmedzovača. Ak si želáte odstrániť obmedzovač ešte pred dodaním zbrane, uveďte do poznámky u objednávky "odstrániť obmedzovač". V opačnom prípade Vám bude zbraň dodaná tak, ako ju výrobca zostavil.
BlowBack Nie
Dĺžka vnútornej hlavne 500 mm
Dĺžka zbrane 1195/940 mm
Hmotnosť zbrane 4,20 kg
Odporúčané strelivo 0,25 - 0,28 g
Prevedenie Hop-Up nastaviteľný hop-up
Približný dostrel 65 m
Ráže 6 mm
Režim streľby manuálna zbraň
Úsťová rýchlosť nameraná 130 m/s [427 fps]
Úsťová rýchlosť udávaná výrobcom 120 m/s [394 fps]
Zásobník kapacita 40 BB

Komentáre k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Novinky a zľavy emailom