Hydratačný vak, woodland, ACM

Hydratačný vak s vnútornou vložkou na vodu s objemom cca 3 litre a v maskovacom vzore woodland. Vyberateľná vložka na vodu má veľký plniaci otvor uzatvárateľný skrutkovacím vekom, hadica je vybavená izolačným návlekom a náustok obsahuje dvojitú poistku proti úniku vody. Hydratačný vak sa nosia ako samostatný batoh alebo ho možno pripevniť na ďalšiu výstroj. Vak má polstrovaný vnútro s izoláciou, nastaviteľné ramenné popruhy pre dlhšie pohodlné nosenie a dva úchyty pre ľahkú manipuláciu a plnenie.

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.

18,00 € s DPH

Hydratačný vak s vnútornou vložkou na vodu s objemom cca 3 litre a v maskovacom vzore Woodland. Vyberateľná vložka na vodu má veľký plniaci otvor uzatvárateľný skrutkovacím vekom, hadica je vybavená izolačným návlekom a náustok obsahuje dvojitú poistku proti úniku vody. Hydratačný vak sa nosia ako samostatný batoh alebo ho možno pripevniť na ďalšiu výstroj. Vak má polstrovaný vnútro s izoláciou, nastaviteľné ramenné popruhy pre dlhšie pohodlné nosenie a dva úchyty pre ľahkú manipuláciu a plnenie.

Žiadne súvisiace produkty.

Komentáre k produktu

08.01.2013 Re: heryherzog

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Po drobnych upravach to jde a nosi to tak spousta lidi.

28.12.2012

heryherzogheryherzog
Dobrej chtel sem se zeptat jestli to de pridelat na tu to taktickou vestu http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=2023. dekuju

Avatar
Jiří Krajíček, 25. 05. 2015

Novinky a zľavy emailom