HK416, Black, GBB, WE

Plynová airsoftová zbraň. Celokovová replika modelu HK416 so systémom Blow Back od firmy WE. Ako už bolo uvedené, ide o kompletne kovový model s oceľovými prvkami v mierke 1:1. Z pevného polymér plastu je len rukoväť a posúvacia pažba. Všetky ovládacie prvky u tejto GBB pušky sú plne funkčné, rovnako ako u reálne palné predlohy.

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.
Pripravili sme pre vás možnosť sledovať jeho naskladnenie.

332,00 € s DPH

Plynová airsoftová zbraň. Celokovová replika modelu HK416 so systémom Blow Back od firmy WE. Ako už bolo uvedené, ide o kompletne kovový model s oceľovými prvkami v mierke 1:1. Z pevného polymér plastu je len rukoväť a posúvacia pažba. Všetky ovládacie prvky u tejto GBB pušky sú plne funkčné, rovnako ako u reálne palné predlohy. Z dôvodu pohyblivého záveru je teda potrebné vykonávať pravidelnú užívateľskú rozborku, zbraň čistiť a mazať silikónom. Len tak bude zaistená správna a spoľahlivá funkcia prebíjanie ako v režime jednotlivo, tak pri streľbe dávkou. Z dôvodov uvedených vyššie sa tieto modely najčastejšie používajú u zanietených "military" airsoft jednotiek. Obľubu získali aj u jedincov, ktorí chcú bezpečne trénovať manipuláciu a streľbu so zbraňou tzn. aj mimo priestor strelnice.

Verzia HK416 je štandardne osadená kovovým free float RIS predpažbím, umožňujúce ľubovoľnú montáž taktického príslušenstva. Zbraň má ďalej teleskopicky zásuvnu pažbu (5 polôh nastavenia) a kovovú hlaveň so 14 mm ľavotočivým závitom, ktorý je schovaný pod kompenzátorom zdvihu na samotnom ústi. Celé horné telo s napojeným predpažbím vo výsledku tvoria dlhú RIS lištu, ktorá je v základe vybavená odnímateľnými mieridlami. Na túto RIS možno jednoducho pripevniť aj rôzne optiky alebo ľubovoľné kolimátory. Súčasťou balenia je rúrkovitá plnička a kovový zásobník na 30 BB. Plyn so v tomto prípade plní do zásobníka cez ventil na dolnej strane.
BlowBack Áno, plynový
Dĺžka vnútornej hlavne 360 mm
Dĺžka zbrane 855/770 mm
Hmotnosť zbrane 3,30 kg
Hnací plyn GreenGas
Odporúčané strelivo 0,23 - 0,25 - 0,28 g
Plynovky varianta (GBB/GNB) GBB
Prevedenie Hop-Up nastaviteľný hop-up
Približný dostrel 65 m
Ráže 6 mm
Režim streľby safe/semi/auto
Úsťová rýchlosť nameraná 135 m/s [443 fps]
Úsťová rýchlosť udávaná výrobcom 130 m/s [427 fps]
Zásobník kapacita 30 BB

Komentáre k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Avatar
Tomáš Lenhardt, 09. 07. 2019

Novinky a zľavy emailom