• Novinka

Glock 17, rám gen. 5, Black, GBB, WE

Plynová airsoftová zbraň so systémom Blow Back. Replika modelu Glock 17 GEN.5 [WE-G001VB-BK] s čiernym polymérovým rámom a kovovým záverom od firmy WE. Najrozšírenejšie základná varianta pištole G17 vo full-size prevedení.

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.

90,00 € s DPH

Plynová airsoftová zbraň so systémom Blow Back. Replika modelu Glock 17 GEN.5 [WE-G001VB-BK] s čiernym polymérovým rámom a kovovým záverom od firmy WE. Najrozšírenejšia základná varianta pištole G17 vo full-size prevedení. Ako každá GBB pištole má okrem iného realistickú rozborku, záchyt záveru (v tomto prípade obojstranný) a je tiež vybavená funkčnou poistkou. Príjemnému a istému držanie napomáha vyššiu hmotnosť celého modelu a dômyselne zdrsnený povrch pažbičky. Spodný rám generácie 5. umožňuje individuálnu voľbu veľkosti zadného chrbta ako predchádzajúce generácie. Navyše boli odstránené výstupky pre prsty na prednej strane gripu a došlo k rozšírenie spodnej časti zásobníkové šachty pre pohodlnejšie vkladanie zásobníka. Lišta pred lucik ponúka jednoduchú montáž taktického príslušenstva. Ďalšie malou zmenou je skosenie prednej časti záveru, ktoré napomáha lepšiemu vkladanie zbrane do puzdra.

Z dôvodu pohyblivého závere je nutné vykonávať pravidelnú užívateľskú rozborku. Zbraň teda starostlivo čistiť, mazať klzné plochy a všetky tesniace o-krúžky vo ventiloch. K tomuto sú najvhodnejšie silikónový olej a vazelína, ktoré nájdete v karte príslušenstvo. Len takto bude zaistená správna a spoľahlivá funkcia prebíjanie v samonabíjecím režime. Z dôvodov uvedených vyššie sa GBB pištole najčastejšie používajú u zapálených ,,military" airsoft jednotiek. Obľubu získali aj u jednotlivcov, ktorí chcú bezpečne trénovať manipuláciu a streľbu sa zbraní tzn. aj mimo priestor strelnice.

BlowBack Áno, plynový
Dĺžka vnútornej hlavne 97 mm
Dĺžka zbrane 185 mm
Hmotnosť zbrane 0,75 kg
Hnací plyn GreenGas
Odporúčané strelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Plynovky varianta (GBB/GNB) GBB
Prevedenie Hop-Up nastaviteľný hop-up
Približný dostrel 45 m
Ráže 6 mm
Režim streľby safe/semi
Úsťová rýchlosť nameraná 100 m/s [328 fps]
Úsťová rýchlosť udávaná výrobcom 90 m/s [295 fps]
Zásobník kapacita 24 BB

Komentáre k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Novinky a zľavy emailom