G36C, Black, GBB, WE

Plynová airsoftová zbraň. Replika modelu H&K G36C so systémom Blow Back od firmy WE. Rovnako ako reálna palné predloha, tak aj táto zbraň je vyrobená v mierke 1:1 z veľmi kvalitného polyméru. Iba diely ako záver, prepínač režimu streľby, predné RIS lišty, vonkajšie hlaveň a kompenzátor na jej ústia sú z kovu. Technické prepracovanie výrobcom opäť nesklamalo, takže v predpažbia nájdeme imitácii plynové trubice s piestom a kovové uloženie vonkajšie hlavne.

Skladom > 3 ks Dátum doručenie

239,60 € s DPH

Nákupom tohto produktu získate 240 kreditov.

Viac informácií
Plynová airsoftová zbraň. Replika modelu H&K G36C so systémom Blow Back od firmy WE. Rovnako ako reálna palné predloha, tak aj táto zbraň je vyrobená v mierke 1:1 z veľmi kvalitného polyméru. Iba diely ako záver, prepínač režimu streľby, predné RIS lišty, vonkajšie hlaveň a kompenzátor na jej ústia sú z kovu. Technické prepracovanie výrobcom opäť nesklamalo, takže v predpažbia nájdeme imitácii plynové trubice s piestom a kovové uloženie vonkajšie hlavne. Všetky ovládacie prvky u tejto GBB útočnej pušky sú plne funkčné, rovnako ako u reálne palné predlohy. Z dôvodu pohyblivého záveru je teda potrebné vykonávať pravidelnú používateľskú rozborku, zbraň čistiť a mazať silikónom. Len tak bude zaistená správna a spoľahlivá funkcia prebíjanie ako v režime jednotlivo, tak pri streľbe dávkou. Z dôvodov uvedených vyššie sa tieto modely najčastejšie používajú u zapálených "military" airsoft jednotiek. Obľubu získali aj u jednotlivcov, ktorí chcú bezpečne trénovať manipuláciu a streľbu sa zbraní tzn. aj mimo priestor strelnice.

Najkratšia z rodiny zbraní G36, teda verzia C, je štandardne vybavená bočne sklopnou pažbou. Túto oceníte ako pri CQB akciách, tak pri skrytých prenosoch alebo samotnom uskladnenie. Horná transportná rukoväť, okrem mechanických mieridiel, ponúka dlhú RIS lištu pre pripevnenie rôznych optik alebo kolimátorov. Kratšie RIS lišty na predpažbie sú z kovu a umožňujú použitie ľubovoľného taktického príslušenstva. Súčasťou balenia je trubičková plnička a plastový zásobník na 30 BB. Plyn sa v tomto prípade plní do zásobníka cez ventil na spodnej strane.
BlowBack Áno, plynový
Dĺžka vnútornej hlavne 250 mm
Dĺžka zbrane 710/510 mm
Hmotnosť zbrane 2,75 kg
Hnací plyn GreenGas
Odporúčané strelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Plynovky varianta (GBB/GNB) GBB
Prevedenie Hop-Up nastaviteľný hop-up
Približný dostrel 55 m
Ráže 6 mm
Režim streľby safe/semi/auto
Úsťová rýchlosť nameraná 115 m/s [377 fps]
Úsťová rýchlosť udávaná výrobcom 105 m/s [344 fps]
Zásobník kapacita 30 BB

Komentáre k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Novinky a zľavy emailom