FN SCAR HEAVY, TAN, D-Boys, BY-805T, SC-02T

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu FN SCAR HEAVY - TAN [BY-805T/SC-02T].

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.

184,80 € s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu FN SCAR HEAVY - TAN [BY-805T/SC-02T] v celokovovom prevedení. Horná polovica tela je opatrená dlhou RIS lištou pre pripevnenie rôznych optik alebo kolimátorov a kratšími RIS na predpažbia, ktoré umožňujú použitie taktického príslušenstva. Tento moderný typ zbrane je vybavený plne nastaviteľnými a sklopnými mieridlami. Ovládacie prvky ako prepínač streľby, tiahlo záveru a tlačidlo záchytu zásobníka sú riešené obojstranne. Záchyt záveru je plne funkčný, čo iste oceníte pri regulácii Hop-Up, ktorý sa nachádza vo vyhadzovacom okienku. Akumulátor sa umiestňuje do bočne sklopné pažby, ktorá je zároveň zásuvná (6 polôh nastavenia) a vybavená rýchlo nastaviteľnou lícnicou.

Kovový zosilnený mechabox obsahuje kvalitná oceľová kolesá, precízne guličkové 7 mm ložiská, pružinu na úrovni M120, vodič pružiny s ložiskom, zosilnenou hlavu valca a protitlakovú hlavu piestu. Súčasťou balenia je nabíjačka (malý konektor), vytierak a vysokokapacitný zásobník na 500 BB v pieskovej farbe. Odporúčaný typ akumulátora, pre tento model zbrane, nájdete v záložke Príslušenstvo v detaile tohto produktu.
- upozornenie - Balenie obsahuje nabíjačku, neobsahuje akumulátor.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Nie
Dĺžka vnútornej hlavne 363 mm
Dĺžka zbrane 875/820/635 mm
Doporučený akumulátor Typ Mini (9,6V)
Hmotnosť zbrane 3,10 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiská 7 mm, guličkové, kov
Odporúčané strelivo 0,25 - 0,28 g
Prevedenie Hop-Up nastaviteľný hop-up
Približný dostrel 63 m
Ráže 6 mm
Režim streľby safe/semi/auto
Typ motora Dlhý záťažový
Úsťová rýchlosť udávaná výrobcom 125 m/s [410 fps]
Varianta motora Dlhý
Verzia mechaboxu kovový verzia 2 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 500 BB

Komentáre k produktu

22.06.2019 otazka

Oliver MišíkOliver Mišík

Kedy bude tento produkt zase v ponuke?

AirsoftGuns: Dle informací se přestal vyrábět. Takže již nebude.


11.11.2014 Re: Nomad23

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Nic takoveho v nabidce bohuzel nemame.

10.11.2014

Nomad23Nomad23
kde se dají sehnat náhradní zásobníky aby tam pasovali a nejlíp tlačáky ?

17.02.2014 Re: Corttez86

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Co se tyce vnitrnich dilu, tak oproti standardnimu modelu SCAR je zde jina delka trysky, komora a tedy i zasobnik. Ostatni dily v mechaboxu jako pist, kola, vzduchotechnika, motorek,... jsou nahraditelne. Samozrejme jsou i mnohem rozsirenejsi typy zbrani jako AK nebo M4 na ktere sezenete temer vse.

16.02.2014

Corttez86Corttez86
Hodne atypicka zbran jako vasi prvni zbran bych vam ji nedoporucoval (bohuzel muj pripad). Problemy s nahradnimy dily , prepinacem rezimu palby, zlomene kontakty u kabelaze, na ceskem trhu pouze jeden druh tocneho zasobniku, a s presnosti a dostrelem to taky neni nic moc. Vyzkousel jsem AK od znacky CYMA, ktery byl take v zakladu a AK bylo mnohem presnejsi, take s dostrelem bylo na tom lepe. Porad je to cina takze se nedaji cekat zazraky. Baterka prekvapila mam sice zakoupenou lipol ale stale je na tom ta cinska od Dboys dobre takze aspon nejaky plus ;)

14.02.2014 Re: Meteor1122

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Jeden zasobnik je vzdy v baleni u zbrane.

12.02.2014

Meteor1122Meteor1122
Mohu se zeptat:k tomu Scaru Heavy kolik k němu dostanu zásobníků?Nebo si je musím koupit?

06.01.2014 Re: slavil2

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Dostrel je cca 50-60m dle streliva, nameru a nahopovani. Popruh pridelat jde. Po kazde srane ma zbran nekolik ocek a pruvleku, takze uchyceni je velice univerzalni.

Avatar
Ján Heriban, 19. 11. 2018

Zbraň funkčná a strieľa okamžite z krabice stabilných 390fps. Ja som ju kupoval ako projekt (úspešné dotiahnutý do konca), kedy som potreboval iba teľo. Vodiaci tŕň má ložisko, Ložiská boli guličkové 6mm. Na zbrani má iba sériové číslo a pri porovnaní s veľkým a 3x drahším plynovým bratom je telo menej robustné - na niektorých miestach sa šetrilo na materiáloch a pôsobí makšie. Pažba je riešená už "bez káblovo" teda podľa AEG od VFC - zbraň po obhliadnutí je prakticky úplnou kópiou VFC Scar-H. Musím povedať že sa výrobca i napriek nízkej cene dosť snažil. Do šachty na zásobníky sa dajú použiť aj zásobníky AK SR25 - avšak treba zo šachty odbúrsiť plastový výčnelok (alebo upraviť zásobníky).. Zbraň odporúčam aj ako AEG ktoré chcete priamo používať, aj ako telo vhodné na projekt.

Novinky a zľavy emailom