Univerzálna MOS FET spínacie sada, 3D MAX, AirsoftGuns

Univerzálny MOS FET spínacej sada je moderné elektronické zariadenie, ktoré zabraňuje opaľovanie kontaktov u AEG zbraní, zvyšuje kadenciu zbrane a šetrí spotrebu akumulátora. Táto 3D MAX spínacie sada obsahuje tri výkonné MOS FET tranzistory s extrémnym prúdovým zaťažením (Ip = 680A) a navyše je každý tranzistor opatrený vlastným chladičom pre lepší odvod nežiaduceho tepla. Preto je táto sada vhodná pre extrémne prúdové zaťaženie a odporúčame ju inštalovať do všetkých zbraní s pružinou M170 - M200 v zodpovedajúcej konfigurácii. Výhodou u tohto typu je aj to, že používa nižší počet vodičov a tým ho možno ľahšie inštalovať aj do modelov s minimom priestoru na pretiahnutie elektroinštalácie.

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.

27,60 € s DPH

Univerzálny MOS FET spínacej sada je moderné elektronické zariadenie, ktoré zabraňuje opaľovanie kontaktov u AEG zbraní, zvyšuje kadenciu zbrane a šetrí spotrebu akumulátora. Táto 3D MAX spínacie sada obsahuje tri výkonné MOS FET tranzistory s extrémnym prúdovým zaťažením (Ip = 680A) a navyše je každý tranzistor opatrený vlastným chladičom pre lepší odvod nežiaduceho tepla. Preto je táto sada vhodná pre extrémne prúdové zaťaženie a odporúčame ju inštalovať do všetkých zbraní s pružinou M170 - M200 v zodpovedajúcej konfigurácii. Výhodou u tohto typu je aj to, že používa nižší počet vodičov a tým ho možno ľahšie inštalovať aj do modelov s minimom priestoru na pretiahnutie elektroinštalácie. Táto univerzálna sada je vhodná pre použitie s vysoko akumulátormi. Určené pre všetky modely zbraní, obsahuje všetky potrebné inštalačné komponenty a podrobný inštalačný návod.

Obsah balenia:
- MOS FET spínač so silikónovou kabelážou 1 ks
- Zmršťovacia bužírka malá 2 ks
- Zmršťovacia bužírka veľká 2 ks
- Konektor Fast-On veľký 2 ks (poistka)
- Konektor Fast-On malý 2 ks (motor)
- Veľká nožová poistka (autopoistky) 32V/30A 1 ks

Komentáre k produktu

24.01.2014 Re: smile04

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Na M130 by musel stacit i typ standard. Predpokladame vsak, ze s kulometem se bude vice strilet, tak by asi bylo lepsi pouzit tuto nejodolnejsi verzi MOS FET spinace s chladicem. I pro pripad, ze se da tuzsi pruzina. Instalaci kabelaze a spina ce provadime v nasem servise za 300 Kc. Pripadne se lze domluvit na prohlidce nebo kompletni udrzbe vnitrku mechaboxu.

24.01.2014 M249 od CA

smile04smile04
dobry den, koupil jsem m249 od ca s upgradem a custom elektrikou uvnitř ktera komplet vyhořela, rad bych to dal dohromady...potřebuji tedy kabeláž a i něco jako tady ten mosfet, chci to odolné aby to vydrželo M130 a časem i více...můžete mi něco doporučit prosím? případně navrhněte cenu za montáž vaším servisem a já to zvážím.

01.03.2012 Re: chumi

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Urcite ano. Lze pouzit tento nebo i levnejsi typ standard.

29.02.2012

chumichumi
Dobry den, pujde tento mosfet do předpažbi do g36c od JG ?

Novinky a zľavy emailom