EKO Custom M4A1, 140 m/s, AirsoftGuns, BY-036, BI-3681M

Profesionálne upgradovania EKO Custom verzia elektrické airsoftové zbrane M4A1 [BY-036/BI-3681] s výkonom až 140 m/s. Nejde o štandardný sériovú výrobu v Číne alebo na Taiwane, kde nie je možné zbraniam venovať toľko času a starostlivosti. Upgrade bol vykonaný servisom našej firmy, ktorý v tomto smere má viac ako desaťročné skúsenosti a možno už desiatku tisíc spokojných zákazníkov.Označenie EKO Custom napovedá, že zbraň bola zostavená najmä s vysokým dôrazom na nízku cenu. Konfigurácia zodpovedá požiadavkám na dobrý výkon a dobrú kadenciu, ale nezaručuje dlhodobú životnosť a spoľahlivosť.

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.

312,00 € s DPH

Profesionálne upgradovania EKO Custom verzia elektrické airsoftové zbrane M4A1 [BY-036/BI-3681] s výkonom až 140 m/s. Nejde o štandardný sériovú výrobu v Číne alebo na Taiwane, kde nie je možné zbraniam venovať toľko času a starostlivosti. Upgrade bol vykonaný servisom našej firmy, ktorý v tomto smere má viac ako desaťročné skúsenosti a možno už desiatku tisíc spokojných zákazníkov.

Ako už názov napovedá, ide o ekonomickejšie verziu populárnych zbraní Custom. Tá ponúka podobný výkon za ešte lepšiu cenu. V tejto variante zostal pôvodný motoriek aj oceľové kolesá so základným prevodovým pomerom. Ďalej sa ušetrilo ponechaním originálneho mosadzného vojne a základného vodiče pružiny s ložiskom. Aj napriek tomu EKO verzia obsahuje veľkú rad kvalitných dielov, ktoré nie sú v tejto cenovej kategórii bežné a znesú aj ďalšie nadväzujúce upgrade.

Táto celokovová zbraň pochádza z najnovšej edície, ktorá má novo spracované kovové telo s funkčným výhozným okienkom. Jedná sa o základný model M4 s plastovým predpažbím, taktickú zásuvnou pažbou (6 polôh nastavenia) a odnímateľnou transportné rukoväťou, na jej miesto je možné pripevniť rôzne optiky alebo kolimátory.

Zbraň bola osadená obľúbenými diely od firmy SHS, ktorá sa už stala svetovým lídrom v odvetví upgrade AEG. Boli použité nasledujúce komponenty...

Vzduchotechnika od SHS:
CNC kovová hlava piestu s ložiskom
SHS kovová hlava valca M4
Hliníková tryska M16/M4 - 21,5 mm

Záťažové diely od SHS:
Precízny piest s oceľovým hrebeňom

Výkonové diely od SHS:
Pružina M130

A ostatné:
Kovový Hop-Up set M16/M4
Pozlátený T-Dean konektor
Univerzálny MOS FET spínací sada - typ 3D

Pôvodný kovový zosilnený mechabox bol štandardne vybavený rádiusy a kovová komora zbrane bola vzopretí gumovými o-krúžky, čo má za účel zabránenie predčasného prasknutia mechaboxu. Tento problém sa totiž objavuje pomerne často u domácich upgrade a u zbraní sériovo vyrobenými v Číne alebo na Taiwane a osadenými silnou pružinou. Zbraň je osadená pružinou M130 a vďaka kvalitnej vzduchotechnike a dobré súosovosti je dosiahnuté výkone až 140 m/s. Zbraň je nadštandardne vybavená nízkoodporové silikónovou kabelážou a MOS FET spínačom, ktorý je u silných pružín bezpodmienečne nutný, ale často výrobcovia a predajcovia podceňovaný. Súčasťou balenia nie je nabíjačka ani akumulátor, doporučujeme doobjednať typy viď. záložka doporučené príslušenstvo. V balení je dodávaný taktický popruh, úchyty, vytierak a vysokokapacitný zásobník na 300 BB.
- upozornenie - Balenie neobsahuje akumulátor ani nabíjačku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Nie
Dĺžka vnútornej hlavne 363 mm
Dĺžka zbrane 850/770 mm
Doporučený akumulátor VB Li-Pol 11,1V/2000 mAh, 15C, CQB
Hmotnosť zbrane 2,8 kg
Konektor T-Dean
Ložiská 7 mm, guličkové, kov
Odporúčané strelivo 0,25 - 0,28 g
Prevedenie Hop-Up nastaviteľný hop-up
Približný dostrel 70 m
Ráže 6 mm
Režim streľby safe/semi/auto
Typ motora Dlhý záťažový
Úsťová rýchlosť nameraná 140 m/s [459 fps]
Varianta motora Dlhý
Verzia mechaboxu zosilnený verzia 2 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 300 BB

Komentáre k produktu

16.09.2013 Re: LOWKA

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Pokud Vas zajima cena, tak neni nic jednoduzsiho, nez si uvedene upgrade dily nahazet spolu se zbrani do kosiku a nasladne pripocitat praci viz servisni sazebnik. Cena bude jiste o neco vyssi, protoze v pripade CUSTOM, jde o zvyhodnenou a akcni cenu. Akumulator 9,6V neni na danou sestavu optimalni a zda to utahne zalezi na jeho parametrech. Upgrade lze delat mnoha zpusoby a finalni sestava muze zalezet pouze na Vasich pozadavkach a castce, kterou hodlate do zbrane/vylepseni investovat.

16.09.2013

LOWKALOWKA
a jestly by to utáhla baterka 9,6v ? nebo jeslt y by to šlo udělat jinak ?

16.09.2013 upgrade do M4CASV

LOWKALOWKA
kolik by tohle stalo udelat do m4 casv ? ? ?

Novinky a zľavy emailom