EKO Custom M4 CQB-R, 140 m/s, AirsoftGuns, BY-039, BI-3981M

Profesionálne upgradovania EKO Custom verzia elektrické airsoftové zbrane M4 CQB-R [BY-039/BI-3981] s výkonom až 140 m/s. Nejde o štandardný sériovú výrobu v Číne alebo na Taiwane, kde nie je možné zbraniam venovať toľko času a starostlivosti. Upgrade bol vykonaný servisom našej firmy, ktorý v tomto smere má viac ako desaťročné skúsenosti a možno už desiatku tisíc spokojných zákazníkov.Označenie EKO Custom napovedá, že zbraň bola zostavená najmä s vysokým dôrazom na nízku cenu. Konfigurácia zodpovedá požiadavkám na dobrý výkon a dobrú kadenciu, ale nezaručuje dlhodobú životnosť a spoľahlivosť.

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.
Pripravili sme pre vás možnosť sledovať jeho naskladnenie.

315,20 € s DPH

Profesionálne upgradovania EKO Custom verzia elektrické airsoftové zbrane M4 CQB-R [BY-039/BI-3981] s výkonom až 140 m/s. Nejde o štandardný sériovú výrobu v Číne alebo na Taiwane, kde nie je možné zbraniam venovať toľko času a starostlivosti. Upgrade bol vykonaný servisom našej firmy, ktorý v tomto smere má viac ako desaťročné skúsenosti a možno už desiatku tisíc spokojných zákazníkov.

Ako už názov napovedá, ide o ekonomickejšie verziu populárnych zbraní Custom. Tá ponúka podobný výkon za ešte lepšiu cenu. V tejto variante zostal pôvodný motoriek aj oceľové kolesá so základným prevodovým pomerom. Ďalej sa ušetrilo ponechaním originálneho mosadzného vojne a základného vodiče pružiny s ložiskom. Aj napriek tomu EKO verzia obsahuje veľkú rad kvalitných dielov, ktoré nie sú v tejto cenovej kategórii bežné a znesú aj ďalšie nadväzujúce upgrade.

Táto celokovová zbraň pochádza z najnovšej edície, ktorá má novo spracované kovové telo s funkčným výhozným okienkom. Jedná sa o skrátený model M4 s kovovým RIS predpažbím, taktickú zásuvnou Crane stock pažbou (6 polôh nastavenia) a odnímateľným zadným mieridlom, na jej miesto je možné pripevniť rôzne optiky alebo kolimátory.

Zbraň bola osadená obľúbenými diely od firmy SHS, ktorá sa už stala svetovým lídrom v odvetví upgrade AEG. Boli použité nasledujúce komponenty...

Vzduchotechnika od SHS:
CNC kovová hlava piestu s ložiskom
SHS kovová hlava valca M4
Hliníková tryska M16/M4 - 21,5 mm

Záťažové diely od SHS:
Precízny piest s oceľovým hrebeňom

Výkonové diely od SHS:
Pružina M130

A ostatné:
Kovový Hop-Up set M16/M4
Pozlátený T-Dean konektor
Univerzálny MOS FET spínací sada - typ štandard

Pôvodný kovový zosilnený mechabox bol štandardne vybavený rádiusy a kovová komora zbrane bola vzopretí gumovými o-krúžky, čo má za účel zabránenie predčasného prasknutia mechaboxu. Tento problém sa totiž objavuje pomerne často u domácich upgrade a u zbraní sériovo vyrobenými v Číne alebo na Taiwane a osadenými silnou pružinou. Zbraň je osadená pružinou M130 a vďaka kvalitnej vzduchotechnike a dobré súosovosti je dosiahnuté výkone až 140 m/s. Zbraň je nadštandardne vybavená nízkoodporové silikónovou kabelážou a MOS FET spínačom, ktorý je u silných pružín bezpodmienečne nutný, ale často výrobcovia a predajcovia podceňovaný. Súčasťou balenia nie je nabíjačka ani akumulátor, doporučujeme doobjednať typy viď. záložka doporučené príslušenstvo. V balení je dodávaný taktický popruh, vytierak, vysokokapacitný zásobník na 300 BB, taktická rukoväť, 2ks krytiek na RIS lišty a nástavec na predĺženie vonkajšej hlavne.
- upozornenie - Balenie neobsahuje akumulátor ani nabíjačku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Nie
Dĺžka vnútornej hlavne 300 mm
Dĺžka zbrane 795/710 mm
Doporučený akumulátor VB Li-Pol 11,1V/2000 mAh, 15C, CQB
Hmotnosť zbrane 2,8 kg
Konektor T-Dean
Ložiská 7 mm, guličkové, kov
Odporúčané strelivo 0,25 - 0,28 g
Prevedenie Hop-Up nastaviteľný hop-up
Približný dostrel 70 m
Ráže 6 mm
Režim streľby safe/semi/auto
Typ motora Dlhý záťažový
Úsťová rýchlosť nameraná 140 m/s [459 fps]
Varianta motora Dlhý
Verzia mechaboxu zosilnený verzia 2 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 300 BB

Komentáre k produktu

25.02.2014 Re: warflyer

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
S vymenou vnitrni hlavne za delsi a presnejsi docilite lepsiho soustrelu i nepatrneho narustu vykonu. V mechaboxu neni potreba menit nic, s novou hlavni bude nutne instalovat vhodny typ hop-up gumicky. Pokud Vam vsak zbran slouzi dele jak sezonu, zaslouzila by si kontrolni udrzbu a celkove serizeni.

20.02.2014

warflyerwarflyer
Dobrý den, Druhým rokem mám tuto zbraň. Co prosím získám výměnou hlavně od SHS 6,04mm / 363 mm (využiji nástavec vnější hlavně)a co nutně vyměníte uvnitř vzhledem k přesnější hlavni. Díky.

19.01.2014 Re: Kostbone

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Zakladem pro tuto upgradovanou Custom verzi je DBoy [BY-039/BI-3981M].

13.01.2014 výrobce

KostboneKostbone
Zdravím, chci se zeptat kdo je výrobce této zbraně. Standardně je máte všechny pod ChinaGun, ale pro srovnání bych to rád věděl. Děkuji

11.12.2013 Re: Parkys

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Jak jsme jiz uvedli, s kontakty nebude problem, ty jsou pred proudem chranene. Budou podlehat beznemu opotrebeni "vyskrabani" jezdce od prerusovace (plati po delsi dobe pri caste strelbe na SEMI). Kola zvolenym akumulatorem opet ohrozena nejsou. Zakladni kola vice trpi vlivem tuzsi pruziny, ale dle zkusenosti nejaky cas vydrzi a pak je neni problem nahradit.

09.12.2013 Re:Re Parkys

ParkysParkys
takže baterie lipo 11,1 by neměla dělat neplechu ani na kolech ani na spoušťáku atd. ?..

03.12.2013 Re: Parkys

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Puvodni spoustove kontakty nejsou vyssim proudem od 11,1V li-pol nijak namahane, protoze ve zbrani je nova kabelaz s MOS FET spinanim: http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=1504 Jednoduse lze rict, ze stava z akumulatoru jde primo na motorek.

30.11.2013 Spošťák

ParkysParkys
Dobrý den, uvažuji o koupi této zbraně, posílal jsem odkaz kamarádovy na posouzení a měl bych dotaz, jestli ten spoušťák který údajně není vyměněn unese níže zmíněné akumulátory??..

Novinky a zľavy emailom