Classic Custom M4 CQB-R, 150 m/s, AirsoftGuns, BY-039, BI-3981M

Profesionálne upgradovania Classic Custom verzia elektrické airsoftové zbrane M4 CQB-R [BY-039/BI-3981] s výkonom až 150 m/s. Nejde o štandardný sériovú výrobu v Číne alebo na Taiwane, kde nie je možné zbraniam venovať toľko času a starostlivosti. Upgrade bol vykonaný servisom našej firmy, ktorý v tomto smere má viac ako desaťročné skúsenosti a možno už desiatku tisíc spokojných zákazníkov. Označenie Classic Custom napovedá, že zbraň bola zostavená najmä s vysokým dôrazom na dobrú úžitkovosť a použiteľnosť zbrane. Konfigurácia zodpovedá požiadavkám na nadštandardný výkon, nižšiu kadenciu, dobrú životnosť a spoľahlivosť.

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.

412,80 € s DPH

Profesionálne upgradovania Classic Custom verzia elektrické airsoftové zbrane M4 CQB-R [BY-039/BI-3981] s výkonom až 150 m/s. Nejde o štandardný sériovú výrobu v Číne alebo na Taiwane, kde nie je možné zbraniam venovať toľko času a starostlivosti. Upgrade bol vykonaný servisom našej firmy, ktorý v tomto smere má viac ako desaťročné skúsenosti a možno už desiatku tisíc spokojných zákazníkov.

Označenie Classic Custom napovedá, že zbraň bola zostavená najmä s vysokým dôrazom na dobrú úžitkovosť a použiteľnosť zbrane. Konfigurácia zodpovedá požiadavkám na nadštandardný výkon, nižšiu kadenciu, dobrú životnosť a spoľahlivosť. Táto celokovová zbraň pochádza z najnovšej edície, ktorá má novo spracované kovové telo s funkčným výhozným okienkom. Jedná sa o skrátený model M4 s kovovým RIS predpažbím, taktickú zásuvnou Crane stock pažbou (6 polôh nastavenia) a odnímateľným zadným mieridlom, na jej miesto je možné pripevniť rôzne optiky alebo kolimátory.

Zbraň bola osadená obľúbenými diely od firmy SHS, ktorá sa už stala svetovým lídrom v odvetví upgrade AEG. Boli použité nasledujúce komponenty...

Kompletné vzduchotechnika od SHS:
CNC kovová hlava piestu s ložiskom
SHS kovová hlava valca M4
Leštený nerezový valec M4
Hliníková tryska M16/M4 - 21,5 mm

Záťažové diely od SHS:
Precízny piest s oceľovým hrebeňom
Sada klasických kolies - štandardné (16:1)
Rotačný vodič pružiny pre mechabox v. 2

Výkonové diely od SHS:
Dlhý motor SHS - vysokozáťažový
Pružina M130

A ostatné:
Spomaľovacie vačka SHS
Kovový Hop-Up set M16/M4
Pozlátený T-Dean konektor
Univerzálny MOS FET spínací sada - typ štandard

Pôvodný kovový zosilnený mechabox bol štandardne vybavený rádiusy a kovová komora zbrane bola vzopretí gumovými o-krúžky, čo má za účel zabránenie predčasného prasknutia mechaboxu. Tento problém sa totiž objavuje pomerne často u domácich upgrade a u zbraní sériovo vyrobenými v Číne alebo na Taiwane a osadenými silnou pružinou. Zbraň je osadená pružinou M130 a vďaka kvalitnej vzduchotechnike a dobré súosovosti je dosiahnuté výkone až 150 m/s. Zbraň je nadštandardne vybavená nízkoodporové silikónovou kabelážou a MOS FET spínačom, ktorý je u silných pružín bezpodmienečne nutný, ale často výrobcovia a predajcovia podceňovaný. Súčasťou balenia nie je nabíjačka ani akumulátor, doporučujeme doobjednať typy viď. záložka doporučené príslušenstvo. V balení je dodávaný taktický popruh, vytierak, vysokokapacitný zásobník na 300 BB, taktická rukoväť, 2ks krytiek na RIS lišty a nástavec na predĺženie vonkajšej hlavne.- upozornenie - Balenie neobsahuje akumulátor ani nabíjačku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Nie
Dĺžka vnútornej hlavne 300 mm
Dĺžka zbrane 795/710 mm
Doporučený akumulátor VB Li-Pol 7,4V/2000 mAh, 15C, CQB
Hmotnosť zbrane 2,8 kg
Konektor T-Dean
Ložiská 7 mm, guličkové, kov
Odporúčané strelivo 0,28 - 0,30 g
Prevedenie Hop-Up nastaviteľný hop-up
Približný dostrel 75 m
Ráže 6 mm
Režim streľby safe/semi/auto
Typ motora Dlhý SHS - vysokozáťažový
Úsťová rýchlosť nameraná 150 m/s [492 fps]
Varianta motora Dlhý
Verzia mechaboxu zosilnený verzia 2 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 300 BB

Komentáre k produktu

02.09.2014 Re: Susteczk

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
U vysledne kadence, jde o akumulator, motorek, prevod kol a tuhost pruziny. Dana sestava je navrzena na li-pol 7,4V. Pokud date 11,1V (NEDOPORUCUJEME!) kadence bude nezdrave vysoka a hrozi poskozeni vnitrnich dilu.

31.08.2014 kadence

SusteczkSusteczk
Zdravím, zajímalo by mě při jaké baterii bylo točeno ilustrační video o tédle m4(doporučovana 7.4 li-pol?).V popisu je psáno něco o nižší kadenci kvůli výdrže zbraně, ale je tam vysoko-otáčkový motor. tudiš by mohla tadle kráska snášet i 11,1 li-pol baterii? nebylo by to na ni příliš náročné na životnost? díky za odpověd

06.08.2014 Re: Samanek 123

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Po domluve jde temer vse. Do pazby se Vam vhodna Ni-MH ani Ni-Cd, ktera sestavu utahne, bohuzel nevejde. To chcete radeji nosit baterii venku na pazbe? Custom sestavy jsou navrzene na pohon pomoci modernich li-pol, ktere jsou menci, lehci a vykonnejsi.

04.08.2014

Samanek 123Samanek 123
Chtěl bych se zeptat jestli mi nemůžete vyměnit hlaveň a tdean konektor za malý tamia a doporučit nějaký akumulátor nimh nebo nimc Předem děkuji za odpověď

12.05.2014 Re: Toreto

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Dalsich modifikaci jde u zbrani M4 delat opravdu spousta, ale veskere dalsi dily a praci si budete muset zaplatit. Je pak otazka zda se to prilis neprodrazi...

12.05.2014

ToretoToreto
práve že nebylo, z důvodu že chci mít tlumič přímo za předním mířidlem(když sem to tak počítal tak tlumič s délkou 175mm+délka hlavně 300mm)takže tato kombinace by dovolila použít AK hlaveň 455mm ale pokud je vše možné přispůsobit na přání zákazníka tak je to super :)

12.05.2014 Re: Toreto

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Vámi požadované úpravy jsou pod domluvě možné, ale neměl by jste lepší pořídit verzi M4 RIS (klasická pažba, akumulátor v AN/PEQ).

09.05.2014

ToretoToreto
dobrý den,chtěl bych se zeptat zda je možné zbraň upravit podlé přání zákazníka(mě) 1)dát klasickou výsuvnou pažbu M4 2)vyvést kabeláž do předpažbí(an/peq) 3)vložit delší přesnou hlaveň(tlumič) 4)vložit tento typ válce http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=1535 5)napájet jiný konektor

Avatar
Vladislav Valenta, 22. 02. 2015

Avatar
Martin Pôbiš, 27. 04. 2015

Byl jsem na prvni akci a som uplne spojeni,dufam,ze sni nebudu mit problemy do buducna. Ale jinak jsem spokojeni :)

Avatar
Petr Peroutka, 24. 05. 2015

Novinky a zľavy emailom