PMR, UHF vysielačka HP 450-2A, 1 ks, Midland

Ručné profesionálne rádiostanice PMR/UHF Midland HP 450-2 od nemeckej značky Midland. Prevádzka bez poplatkov a zvláštnych povolení, jednoduché ovládanie a dosah až 12 km. Stanica sa predáva spoločne s Li-Ion akumulátorom 2200mAh a nabíjačkou.

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.

182,00 € s DPH

PMR/UHF stanica Midland HP 450-2 má voľbu 38 CTCSS + 83 DCS kanálov v pásme PMR 446 a UHF (nutná rádioamatérska licencie)! Dlhá anténa a kvalitný obvody zaručujú maximálny dosah a čistotu signálu. Stanica je plne programovateľná a má funkcie ako Roger beep (potvrdzovací tón), zamykanie tlačidiel, indikácia stavu batérie, scanovanie kanálov, automatické potlačenie šumu, monitorovacie funkcie, podsvietený displej, nastaviteľný vysielací výkon, sledovanie dvoch kanálov, možnosť spínania vysielania hlasom (VOX) a veľa ďalších. Model HP 450-2 je kompletne vodeodolný a odolný voči nárazu. K stanici je možné pripojiť náhlavnú súpravu alebo handsfree s konektorom typu Midland. Súčasťou balenia je dobíjací Li-Ion akumulátor 2200mAh, nabíjačka a spona na opasok.

- Rozmery 113x54x35 mm
- hmotnosť 300 g
- frekvencia PMR 446 MHz
- vysielací výkon 0,5 -5 W ERP

Komentáre k produktu

08.08.2012 Re: dusatko

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Pokud se domnivate, ze je vysilacka vadna, zaslete ji i s HF sadou do servisu.

22.07.2012

dusatkodusatko
Dobrý den. Asi před půl rokem jsem si u Vás objednal tuto vysílačku a jsem s ní velice spokojen.Bohužel tento víkend jsem byl na akci kde jsem zjistil že nemohu přes Handsfree přijímat vysílání.Vysílat mohu a bez handsfree funguje vše dokonale.Zkoušel jsem i svůj druhý handsfree Midland MA-26L se kterým to teď už také nefunguje.Myslím že je problém ve zďířce na vysílačce.Mám Vám tuto vysílačku poslat v rámci záruky nebo je jiná možnost?P.Dušek.

04.11.2011 Re: dusatko

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
1) Nepatrny sum muze byt zpusoben rusenim v miste, kde stanici pouzivate. Takto na dalku nejsme schopni rict, zda je to v norme ci ne. 2) Domnivame se, ze tato funkce je providitelna pomoci programatoru (kabel, PC, software). 3) Ano, je to mozne.

20.10.2011

dusatkodusatko
Dobrý den. Mám na Vás tři otázky. Ta první jestli je standartní nepatrné šumění po zapnutí vysílačky a během zapnutého stavu? Pak jestli se dá přepnout vysílačka do režimu UHF nebo je tlačítko HI/LO zablokované protože je tato frekvence zakázána? A nakonec, v návodu jsem se dočetl že SCAN kanálů je možný až po odblokování v autorizovaném servisu.Je to pravda?

17.05.2011 Re: Stevo

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Uvedeny dosah nam prijde velice prehnany. Musi se brat v potaz tereni nerovnosti atd. Vetsina zodpovezena po telefonicke konzultaci.

02.05.2011

StevoStevo
Dobrý deň Prosím vás,bol som na stránke Midlandradio a chcem sa vás opýtať na model GXT1050VP4 - udávajú totiž dosah 36 míľ co je cca 58 KM !!! Viem že sa jedná o ideálne podmienky,ale je taká vzdialenosť reálna? Koľko by to asi mohlo byť napr. v lese? Môžete sa na to pozrieť? V prípade záujmu aká by bola cca cena? Vedeli by ste to zohnať? Ďakujem

Novinky a zľavy emailom