PMR, LPD vysielačka G9, 1 ks, Midland

Ručné profesionálne rádiostanice PMR/LPD Midland G9 od nemeckej značky Midland. Prevádzka bez poplatkov a zvláštnych povolení, jednoduché ovládanie a dosah až 12 km. Stanica sa predáva spoločne so štyrmi nabíjacími batériami a nabíjačkou.

Skladom > 10 ks Dátum doručenie

68,40 € s DPH

Nákupom tohto produktu získate 68 kreditov.

Viac informácií
PMR/LPD stanica Midland G9 má vstavanú selektívnu voľbu CTCSS (8 hovorových kanálov + 38 CTCSS) alebo možno prevádzkovať na 69 kanáloch v LPD pásme (nutná rádioamatérska licencie)! 12 cm dlhá anténa a kvalitný obvody zaručujú maximálny dosah a čistotu signálu. Stanica má funkcie ako Roger beep (potvrdzovací tón), zamykanie tlačidiel, indikácia stavu batérie, scanovanie kanálov, automatické potlačenie šumu, monitorovacie funkcie, podsvietený displej, vibračné funkcie, nastaviteľný vysielací výkon, sledovanie dvoch kanálov, možnosť spínania vysielania hlasom (VOX) v troch úrovniach a veľa ďalších. Model G9 je kompletne vodeodolný. K stanici je možné pripojiť náhlavnú súpravu alebo handsfree s konektorom typu Midland. Súčasťou balenia sú štyri nabíjacie AA batérie (GP 1800mAh), nabíjačka a spona na opasok.

- Rozmery 110x50x32 mm
- hmotnosť 114 g
- frekvencia PMR 446 MHz
- frekvencia LPD 433 - 434 MHz
- vysielací výkon 500 mW ERP
- po úprave stanice je možné zvýšiť výkon z 0,5 W na 5 W

Komentáre k produktu

18.06.2014 Re: Rey

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Omlouvame se za vznikly problem. CZ navod jsme zaslali vcera na Vas email.

14.06.2014 Návod

ReyRey
Dobrý den. Minulý týden v pátek jsem od vás obdržel uvedenou stanici. Ihned jsem vás informoval o chybějícím CZ návodu na e-mailovou adresu pro reklamace. Bohužel bez reakce. Jsem nucen proto požádat o zaslání chybějícího návodu touto cestou.

28.01.2013 Re: kluger

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Po vice jak pul roce resite chybejici cesky navod u vysilacky? Ze by navod chybel v baleni je malo pravdepodobne, ale i presto jsme jej zaslali na Vas email.

26.01.2013 Návod CZ

klugerkluger
Dobrý den, taktéž jsme nedostal návod v CZ. Mohu poprosit o zaslání na mail ? Děkuji

18.09.2012

pupemuckpupemuck
Dobrý den koupil jsem si tuto vysílačku a jsem nad míru spokojený , mám vyzkoušeno v lese 3km. a celý den na akci a baterky v pohodě vydrželi.můžu doporučit.

06.09.2012 Re: fredflinstone

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
My zadnou licenci nevyzadujeme, protoze tyto vysilacky jsou volne prodejne. Kazda zeme ma jine zakony co se tyce radiovysilani, takze pokud Vas to zajima, doporucujeme ve Vasem pripade Slovenske paragrafy nastudovat. Pro LPD vysilani je treba prepnout stanici. Konecny dosah u kazdeho vysilani je nejvice zavisli na okolnim prostredi a terenich nerovnostech, takze je jedno v jakem bude pasmu.

05.09.2012

fredflinstonefredflinstone
1. pri kupe se treba preukazat radioamaterskou licenci anebo kto ji odemne bude vyzadovat? 2. vysylani v pasmu LPD se musi nastavovat nebo staci jen neco zmacknout? 3. dosah je uvaden pri pouzivani v pasmu LPD nebo v PMR? dekuji!

01.03.2012 Re: pupemuck

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Vysilacka je skladem, tak proc shanite alternativu? Nejblizsi moznosti je vysilacka Midland G7.

Avatar
Martin Tříska, 04. 03. 2015

Novinky a zľavy emailom